رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان گفت: تبدیل چالش‌ها و تهدیدها به فرصت مهم‌ترین درس انقلاب اسلامی است. " />مهم‌ترین درس انقلاب اسلامی تبدیل چالش‌ها به فرصت است دیار حافظ
کد خبر: 44548تاریخ انتشار : 1:51:44 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019

مهم‌ترین درس انقلاب اسلامی تبدیل چالش‌ها به فرصت است

مهم‌ترین درس انقلاب اسلامی تبدیل چالش‌ها به فرصت است

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان گفت: تبدیل چالش‌ها و تهدیدها به فرصت مهم‌ترین درس انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سروستان، مزدا معطری ظهر امروز در دیدار با امامجمعه شهرستان سروستان از حمایتها و تعامل وی با دانشگاه تشکر کرد و با بیان اینکه نماز و حجاب از اولویتهای کاری دانشگاه است، گفت: کار فرهنگی با دستور و بخشنامه به ثمر نخواهد رسید؛ بلکه نیاز به برنامهریزی و کار محتوایی دارد.

وی با تأکید بر استفاده از حوزه علمیه این شهرستان در تقویت تعلیم و بعد فرهنگی دانشجویان افزود: این واحد دانشگاهی تعامل سازندهای با مجموعه شهرستان خواهد داشت و امکانات را برای ارتقای علمی و فرهنگی جوانان شهرستان بهکار خواهد بست.

خبر جدید  جزیره‌ای عمل کردن مشکلی را حل نمی‌کند/صادرات حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان تبدیل چالشها و تهدیدها به فرصت را مهمترین درس انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: ظرفیت نیروی انسانی این دانشگاه برای بررسی راهکارهای حل مشکلات اقتصادی جامعه در اختیار همگان است.

امام جمعه سروستان نیز با تأکید بر اثرگذاری دانشگاها در حل مشکلات کشور خواستار استفاده از این ظرفیت در حل مشکلات اقتصادی جامعه شد.

خبر جدید  تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با آرمان‌های انقلاب

حجتالاسلام سیدعباس موسوی با تبریک انتصاب رئیس جدید واحد دانشگاهی سروستان گفت: پیشرفت و توسعه این واحد باید با شتاب بیشتری ادامه یابد تا مردم آن را احساس کنند؛ زیرا این دانشگاه برای مردم سروستان حائز اهمیت است.

وی تعامل و ارتباط دانشگاه با مردم و مسئولان را مهم برشمرد و افزود: این دانشگاه میتواند در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه نقش مهمی ایفا کند.

خبر جدید  تشکیل ستاد اسکان نوروزی 98 در دانشگاه آزاد اسلامی آباده

امامجمعه سروستان ایجاد رشتههای جدید برای افزایش تعداد دانشجو و پیگیری امور کارکنان قراردادی این واحد را از جمله موارد با اهمیت دانست و اظهار کرد: استفاده از نیروهای توانمند و خلاق در جای خود و نظم سیستم میتواند راه را برای توسعه بیش از گذشته هموار کند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,