کد خبر: 43894تاریخ انتشار : 11:11:46 - چهارشنبه 13 فوریه 2019

منفعت طلبی یک عده سبب اخلال در بازار گوشت شده است

منفعت طلبی یک عده سبب اخلال در بازار گوشت شده است

ایلنا: نماینده مردم شیراز با بیان اینکه کمبود گوشت در بازار وجود ندارد، گفت: عواملی مانند دلالی، سودجویی، منفعت طلبی یک عده سبب شده که در بازار اخلال ایجاد شود.

نماینده مردم شیراز با بیان اینکه کمبود گوشت در بازار وجود ندارد، گفت: عواملی مانند دلالی، سودجویی، منفعت طلبی یک عده سبب شده که در بازار اخلال ایجاد شود.

علی اکبری در گفت و گو با ایلنا، با بیان اینکه سالانه حدود ۹۶۰ هزار الی یک میلیون تن گوشت در کشور مصرف میشود، گفت: میزان ۸۵۰ هزار تن گوشت در داخل کشور تولید می شود بطوریکه در جهت تامین مایحتاج مردم سالانهحدود ۱۵۰ هزار تن واردات گوشت داریم.

خبر جدید  بدهی۶۰ میلیارد تومانی به‌جا‌مانده از پروژه پل کابلی شیراز

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۱۱ هزار تن گوشت وارد کشور شده است، افزود: این در حالیست که تا دی ماه سال جاری حدود ۱۲۶ هزار تن واردات گوشت به داخل کشور داشتیم که نسبت به سال گذشته ۱۵ هزار تن افزایش داریم بطوریکه تا پایان سال هم واردات خواهیم داشت.

خبر جدید  شیراز شهر بی‌دفاع

اکبری بیان کرد: اگرچه عده ای از افراد اذعان دارند که قاچاق دام در کشور در حال انجام است اما بررسیها نشان میدهد این موضوع واقعیت ندارد اما نباید فراموش کرد که قاچاق دام نباید تا این حد در بازار گوشت تاثیر بگذارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد:عواملی مانند عدم نظارت و اخلال در بازار سبب شده که مردم در تهیه گوشت با مشکلات عدیده ای مواجه شوند.

خبر جدید  قبول مسئولیت اجتماعی و نمایندگی مردم شجاعت می‌خواهد

اکبری با بیان اینکه بازار گوشت نیازمند مدیریت جدی و قوی است، ادامه داد: با توجه به اینکه بخش گوشت دارای صنف، اتحادیه، سندیکای مستقل است بنابراین نظارت در این بخش نباید تنها توسط دستگاه های دولتی انجام شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,