رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان گفت: فقط با انسان‌های ارزش‌گرا و آرمان‌گرا می‌توانیم مقابل انحطاط مقاومت کنیم. " />مقابله با انحطاط فقط با انسان‌های ارزش‌گرا و آرمانی میسر است دیار حافظ
کد خبر: 43541تاریخ انتشار : 2:12:15 - دوشنبه 4 فوریه 2019

مقابله با انحطاط فقط با انسان‌های ارزش‌گرا و آرمانی میسر است

مقابله با انحطاط فقط با انسان‌های ارزش‌گرا و آرمانی میسر است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان گفت: فقط با انسان‌های ارزش‌گرا و آرمان‌گرا می‌توانیم مقابل انحطاط مقاومت کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سپیدان، مهدی شیخموحد ظهر امروز در مراسمعطرافشانی مزار شهدای گرانقدر سپیدان باگرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه با بیان اینکه نخستین هدف انقلاب اسلامی تعبیر شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» بود، گفت: طبق گفته مقام معظم رهبری که «40سالگی، ابتدای راه است»، ما باید خوشحال باشیم که در ابتدای راهبا قوّت پیش میرویم.

وی افزود:فشارها و خصومتها برای هر کشوری که پیش میآمد، متلاشی میشد در حالی که جمهوری اسلامی پس از ۴۰ سال همچنان با قوّت و اقتدار حرکتی رو به جلو دارد و با حذف واژه خاورمیانه، استقلال را در منطقه آسیا به ارمغان آورد.

خبر جدید  استقبال از خادمان حرم امام رضا(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی صفاشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان اظهار کرد: فشار اقتصادی نباید موجب نادیدهگرفتن خدمات انقلاب شود؛ زیرا آرمان انقلاب ما فقط مسائل اقتصادی و رفاهی نبوده، بلکه آرمان ما، استقلال و آزادی از یوغ بیگانگان و اجرای احکام دین مبین اسلام بوده و یقیناً برای رسیدن به این آرمانها متحمل فشارهایی از جانب دشمنان داخلی و خارجی خواهیم شد و باید صبر و استقامت را توشه راه خود کنیم.

شیخموحد افزود: شهدای عزیز جان خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این مهم اجری بیپایان نزد خدای متعال دارد.

وی بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همهکسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی میکنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزشهای اسلامی که از اهلبیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده، جانفشانی کردند.

خبر جدید  لارستان برگزیده فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با تجلیل از صبر و استقامت خانوادههای معظم شهدا، خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود: اینگونه مراسم بهانهای برای تجدید پیمان با آرمانهای امام و انقلاب است.

شیخموحد اظهار کرد: با قاطعیت میتوان گفت که نظام اسلامی با فرهنگ شهادت و ایثار پایدار میماند، در غیر اینصورت حتی اگر ظاهر آن بماند، باطن آن به تدریج هویت اصیل دینی خود را از دست خواهد داد.

خبر جدید  افتتاح پروژه‌های عمرانی در زاهدشهر همزمان با دهه فجر

وی تصریح کرد: فقط با انسانهای ارزشگرا و آرمانگرا میتوانیم مقابل انحطاط مقاومت کنیم؛ بنابراین در بخش تعلیم و تربیت و در برنامههای فکری و فرهنگی باید هدفهای آرمانی را بهطور معنادار و مشخصی در همه سطوح تربیتی، با هدفهای علمی و آموزشی پیوند زنیم و به فرهنگ دینی و ارزشهای فرهنگ شهادت توجه بیشتری داشته باشیم؛ چراکه برای زنده نگهداشتن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همه باید تلاش کنند که این فرهنگ به نسلهای آینده انتقال یابد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,