تیم‌های راه‌یافته به دور حذفی مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با انجام دور گروهی مشخص شدند. " />
کد خبر: 43886تاریخ انتشار : 2:24:42 - چهارشنبه 13 فوریه 2019

معرفی تیم‌های مرحله حذفی مسابقات والیبال دانشگاه آزاد اسلامی

معرفی تیم‌های مرحله حذفی مسابقات والیبال دانشگاه آزاد اسلامی

تیم‌های راه‌یافته به دور حذفی مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با انجام دور گروهی مشخص شدند.

مسئول برگزاری مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که با نام جام فجر چهلم در بوشهر در حال برگزاری است درباره نتایج بازیهای دور گروهی این مسابقات به خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر گفت: در گروه اول این مسابقات که با حضور سه تیم از استانهای بوشهر، لرستان و یزد برگزار شد، بعد از انجام بازیهای گروهی، تیمهای یزد و بوشهر به ترتیب اول و دوم شدند و به مرحله بعد راه یافتند.

سیدنوید شاهروبندی با اعلام نتایج بازیهای گروه دوم این مسابقات، یادآور شد: در این گروه نیز که تیمهای خوزستان، خراسان شمالی و تهران حضور داشتند، تیم خراسان شمالی اول و تیم خوزستان دوم شدند.

وی ادامه داد: در گروه سوم این مسابقات جایی که سه تیم فارس، اصفهان و خراسان رضوی حضور داشتند، تیمهای خراسان رضوی و اصفهان بهعنوان تیمهای اول و دوم این گروه راهی مرحله حذفی شدند.

شاهروبندی با تشریح نتایج گروه چهارم این بازیها، اظهار کرد: در گروه چهارم این مسابقات که تیمهای علوم و تحقیقات، گلستان و همدان با هم به رقابت پرداختند، علوم و تحقیقات اول و گلستان دوم شدند.

مسئول برگزاری مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با مشخصشدن تیمهای راهیافته به مرحله بعد، بازیهای مرحله یک چهام نهایی بهصورت حذفی برگزار میشود و به این ترتیب تیمهای یزد با اصفهان، بوشهر با خراسان رضوی، خراسان شمالی با گلستان و خوزستان با علوم و تحقیقات بازیهای این دور را برگزار میکنند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اعزام ۲۸۹ زوج دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس