کد خبر: 51234تاریخ انتشار : 19:22:58 - شنبه 1 ژوئن 2019

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شیراز معرفی شد

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شیراز معرفی شد

ایلنا: در مراسمی با حضور مسئولان استان و شهرستان شیراز محمدمهدی حسن‌پور به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی جدید فرمانداری شهرستان شیراز معرفی شد.

در مراسمی با حضور مسئولان استان و شهرستان شیراز محمدمهدی حسن‌پور به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی جدید فرمانداری شهرستان شیراز معرفی شد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شیراز گفت:امروز رویکردها تغییر کرده و باید از فرصت وجود فضاهای مجازی استفاده مطلوب کنیم، زیرا دشمن از این طریق جنگ روانی را به راه انداخته و بر تهدیدات خود افزوده است. مدیران باید از فضاهای مجازی و امکانات و فرصتها استفاده بهینه کنند.

استوار میمندی ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، دولت مردان باید از ظرفیتهایی همچون شکل جغرافیایی، عمق استراتژیک کشور، هم مرزی با ۱۵ کشور همسایه، وجود ذخائر و معادن بسیار، نیروهای نخبه و تحصیل کرده، مراکز دانشگاهی استفاده بهینه کرده و نیروها و ظرفیتهای بالقوه به فعلیت درآید؛ اینجاست که نیازمندی به نفت کمتر احساس میشود.

وی با تاکید بر اینکه بهبود مدیریت را مد نظر داشته باشیم، مردم داری، در بین مردم قرار گرفتن و با مردم بودن باعث ایجاد انگیزه و روحیه رضایت مندی در بین افراد جامعه میشود، عنوان کرد: سیل فروردین ماه شیراز، نمایانگر این واقعیت است که حضور و همکاری مسؤولین استانی و شهرستانی، در هر مسند و لباسی، شاهد افزایش میزان رضایت مندی عموم از عملکرد دولت بودیم.

خبر جدید  کارناوال مرگ در مسیر لار- جهرم/ ۴ نفر کشته و زخمی شدند

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس خاطرنشان کرد: مدیریت جهادی مدنظر مسئولین باشد. از روزمرگی خارج شویم، برنامه‎های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را در دستور کار خود داشته باشیم. اگر برنامه داشته باشیم، میزان عملکرد و رضایتمندی قابل سنجش است. نقاط ضعف را تقویت کرده، از بین ببریم و نقاط قوت را تقویت کرده و بالا ببریم.

استوار میمندی با اشاره به افق ۱۴۰۰ استان فارس و شهرستان تاکید کرد: با استفاده از اسناد بالادستی و همدلی و همکاری میتوان در شرایط کنونی، نقشه راهی جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشیم.

فرماندار شهرستان شیراز نیز در ادامه این مراسم ضمن تبریک به دلیل حماسه افتخارآمیز و حضور گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی روز قدس گفت: این حماسه بزرگ به بهترین شکل رقم خورد و شاهد حمایت از مظلوم، نفی استکبار و رژیم صهیونیسمی بودیم.

خبر جدید  شهرداری‌ها در تغییر کاربری با آموزش و پرورش همکاری نمی‌کنند

محمدرضا امیری با تصریح بر اینکه مدیران ادارات، نهادها، بخشهای عمومی و حاکمیتی شهرستان شیراز عنایت داشته باشند، افزود: در شیراز، با توجه به زرق و برق ظاهری، شاهد جذب اعتبارات کمی بودهایم و در بسیاری از شاخصهای توسعه یافتگی با توجه به نسبت به سایر شهرستان‎های فارس، شیراز پایینتر است. اینجا میطلبد مدیران، نمایندگان محترم مجلس و اعضای شورای شهر با مدیران بالاتر رایزنی کرده، تا بتوانیم حق شیراز را ادا کنیم، چرا باید در ناحیه چهار آموزش و پرورش شیراز، ۱۸ مدرسه تخریبی داشته و ۷۵ درصد مدارس دوشیفت باشند. درحالی که در شهرستانهای دیگر شاهد چنین موضوعی نیستیم.

وی با طرح سوالی مبنی بر اینکه چرا باید در غرب شیراز یک زمین ورزشی مناسب نداشته باشیم؟ گفت: اینها باید دغدغه شود. در همین موضوع شاخصهای توسعه بتوانیم شاخصهای توسعه را به میانگین استانی و کشوری نزدیک کنیم که همتی عالی را میطلبد، با یک مدیریت جهادی و طبق منویات مقام معظم رهبری و شرایط کنونی کشور، مدیران وقت گذاشته، از ظرفیتهای موجود استفاده کنیم و فقط نگاهمان به بودجه نباشد.

خبر جدید  خانه خراب شدن پرندگان شیرازی در اثر هرس بی موقع درختان / شهرداری: صحنه سازی است/ محیط زیست: قضیه را تا آخر پیگیری می‌کنیم

فرماندار شهرستان شیراز گفت: در موقعیت یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم. برای دفاع از ملت، نظام و کشور نیاز به تقویت و انسجام داریم. ضمن اینکه اختلاف سلائق وجود دارد، اما بعضا شاهد برخی از این جنجالهای سیاسی هستیم که دست به مسائل حاشیهای میزنند. مسائل اساسی کشور باید مدنظر قرار گیرد. مدیران باید توجهشان به دغدغه مسائل اساسی مردم در حوزههای اشتغال، فرهنگ، اقتصاد و … باشند.

حسن پور، معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت تعامل با دستگاههای اداری مختلف گفت: باید با نظم و برنامهریزی تدوین شده، بهترین راندمان و بهرهوری را در حل مسائل مردمی به ویژه بحث انتخابات داشته باشیم.

به گزارش ایلنا در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات حسن همتی، محمدمهدی حسن پور به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شیراز معرفی و منصوب شد.


منبع :: معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شیراز معرفی شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: