معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد لارستان گفت: مسئله قدس و ظلمی که در حق ملت مسلمان فلسطین شده، کم‌رنگ نخواهد شد و معامله‌ای دراین‌راستا صورت نمی‌گیرد. " />
کد خبر: 51186تاریخ انتشار : ۲۰:۴۳:۲۱ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸

معامله قرن هرگز صورت نمی‌گیرد/ زمان قلدری آمریکایی‌ها گذشته است

معامله قرن هرگز صورت نمی‌گیرد/ زمان قلدری آمریکایی‌ها گذشته است

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد لارستان گفت: مسئله قدس و ظلمی که در حق ملت مسلمان فلسطین شده، کم‌رنگ نخواهد شد و معامله‌ای دراین‌راستا صورت نمی‌گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، حجتالاسلام والمسلمین عبدالله عباسی صبح امروز در جلسه ستاد دانشگاهی بزرگداشت روز قدس در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با بیان اینکهامسال حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار مهم است، گفت: مسله قدس و ظلمی که در حق این ملت مسلمان شده است، به هیچ عنوان کمرنگ نخواهد شد و معاملهای در این راستا صورت نخواهد گرفت.

وی اضافه کرد: مردم مسلمان ما با هر سلیقهای، رژیم صهیونیستی را غاصب میدانند و تا آزادی سرزمین فلسطینیان آرام نخواهند نشست.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان عنوان کرد: به برکت اسلام و پیروزی انقلاب اسلامی؛ امروز همه آزادیخواهان جهان به ماهیت استکباری صهیونیستهای پلید پی بردهاند و تبلیغات رسانهای پرهزینه ایادی کفر هم نمیتواند چهرهای مثبت از آنان در ذهن جهانیان درست کند.

عباسی با بیان اینکهامروز دیگر زمان قلدری و کشورگشایی گذشته است، بیان کرد: صهیونیستهابدانند که بيتالمقدس بهعنوان مهمترين شهر فلسطين از نظر اسلامی و مسجدالاقصینخستين قبله مسلمانان قابل معامله نیست و حرکت زشت و کینهتوزانه آمریکای جنایتکار در به رسمیت شناختن مسجدالاقصی به عنوان پایتخت کشور جعلی اسرائیلتنها نابودی صهیونیستها را نزدیکتر خواهد کرد.

وی متذکر شد: برخلاف آنچه که دشمنان این مرزو بوم ادعا میکنند، امروز جوان ایرانی متعهدتر از گذشته به کشور و نظام اسلامی است و امسال نیز بار دیگر با حضور باشکوه دانشگاهیان در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، این امر برای ایادی استکبار ثابت خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با اشاره به اینکهالبته نباید دشمن و فتنههای او را دست کم گرفت، تشریح کرد: آمریکای جنایتکار و کشورهای استکباری پیرو این قدرت شیطانی با تمامی توان به میدان آمدهاند تا با جنگ نرم، فرهنگ و اصالت ایرانی ـ اسلامی را از جوانان و خانوادههای ما بگیرند و این مسئولیت مراکز علمی،دانشگاهی و خصوصاً نهادهای فرهنگی را برای مقابله با این دسیسه دشمن سنگینتر میکند.

عباسی مطرح کرد: آموزههای دینی و سیره زندگانی ائمه معصومین(علیهمالسلام)بزرگترین دانشگاه معرفتافزایی و انسانسازی است که باید در کنار آموزشهای علمی به نسل جوان، این مفاهیم ارزشمند، تدریس و تفهیم شود تا در خرمشهرهای پیشروبا لبیک گفتن به امام و مقتدای خود دشمن را مأیوس کنیم.

وی در ادامه با بیان برنامههای حوزه فرهنگی دانشجویی گفت: با اهتمام خاصی که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به مسائل فرهنگی و اعتقادی دارد؛ حرکت خوبی در این راستا ایجاد شده که میتوان به برگزاری منظم برنامههای فرهنگی در خوابگاههای دانشجویی، جلسات و نشستهای مهدوی دانشجویان، آیینهای مذهبی با حضور گسترده دانشگاهیان، اقامه باشکوه نمازهای جماعت در نمازخانههای خوابگاههای دانشجویی و برنامههای رمضانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اشاره کرد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در پایان از تشکیل ستاد بزرگداشت ارتحال معمار کبیر انقلابی اسلامی با حضور هیئتهای مذهبی و کارکنان این واحد دانشگاهیخبر داد و از دانشگاهیان خواست تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و همچنین سالروز ارتحال آن بزرگمرد تاریخ، یک بار دیگر به ندای رهبر فرزانه لبیک گفته و با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب تجدیدپیمان کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: معامله قرن هرگز صورت نمی‌گیرد/ زمان قلدری آمریکایی‌ها گذشته است