کد خبر: 51214تاریخ انتشار : 20:20:09 - جمعه 31 مه 2019

معامله قرن به طور حتم شکست خواهد خورد/ روحانیت در کنار مردم است

معامله قرن به طور حتم شکست خواهد خورد/ روحانیت در کنار مردم است

شیراز _ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: معامله قرن آغاز نشده شکست خواهد خورد زیرا مسلمانان اجازه نمی دهند دیگری حق مردم فلسطین را از بین ببرند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله لطف الله دژکام در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز افزود: روز جهانی قدس روز اسلام است و این حرکت عظیم و ارزشی امروز مردم در راه خداوند است.

وی ادامه داد: عده ای از سران کشورهای عربی حرکت بی ارزشی را شروع کردند که با آمریکا و اسرائیل بر سر حق مردم فلسطین کنار بیایید کمال نامردی است.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: اگر ما راهپیمایی می کنیم حمایت از حق مردم فلسطین است اما کسی نمی تواند حق دیگری را ببخشد.

آیت الله دژکام یادآور شد: باید خود مردم فلسطین رای بدهند که چه می خواهند و گروهی از خدابی خبر می خواهند بر داشته دیگری معامله کنند.

وی تاکید کرد: کشورهای عربی باید عرب بودن خود را حفظ کنند و ما امروز به عنوان امت پیامبر اسلام اعلام می کنیم که معامله قرن از همین امروز که شکل نگرفته محکوم به شکست است.

خبر جدید  همدلی و همگرایی خوبی در استان فارس وجود دارد

نماینده ولی فقیه در فارس افزود: صهیونیست‌ها روزی که ادعا داشتند به جایی نرسیدند چه برسد به امروز که توانایی حرکتی ندارند و هیچکس نمی تواند بر عزت جهان اسلام معامله کنند.

آیت الله دژکام ادامه داد: این خیانت را هیچ مسلمانی قبول نمی‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شهادت حجت الاسلام خورسند نیز گفت: یک انسان فریب خورده فکری مانند خوارج و فرقان این حرکت را انجام داد و این فرد از خدابی خبر و کسانی که این جریان فکری را درست کردند باید بدانند که ملت طی ۴۰ سال گذشته این حرکت‌ها را کم ندیده است.

خبر جدید  واژگونی خودرو در محور میمند ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

امام جمعه شیراز تصریح کرد: این حرکت نشان از آن دارد که هنوز روحانیت برای ملت، ملیت، اسلام و.. دل می‌سوزاند.

آیت الله دژکام تاکید کرد: در کشور ممکن است مردم اختلاف سیاسی داشته باشند اما هیچکس با آمریکا خوب نیست و اعلام می کنیم که روحانیت خالص شیعه همیشه آمادگی شهادت را دارد و تن نمی‌دهند که ملت زیر بار ظلم باشند و خودش در آرامش باشد.

وی افزود: دشمنان نمی‌توانند نام نیک روحانیت را از چهره انقلاب کنار بگذارید و روحانیت برای سربلندی و استهکام نظام اسلامی و کشور تا آخر خواهد ایستاد.

امام جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود نیز با اشاره به حضور مردم در نماز جمعه نیز گفت: باید برای رفت و آمد مردم در محیط حرم و نماز جمعه امکانات فراهم شود تا مردم کمتر در زحمت باشند که باید مدیران استان و شیراز پیگیری کنند تا تامین شود.

خبر جدید  عکسی از هنرمند شیرازی اثر خلاقه جشنواره بین المللی خیام شد

آیت الله دژکام ادامه داد: امیدوارم تمامی مسئولین استان و شهر شیراز برنامه ریزی کنند تا نیازهای موجود برطرف شود.

وی ادامه داد: یکسری نیازها نیز وجود دارد که مردم باید در کنار مسئولین قرار گیرند.

امام جمعه شیراز با اشاره به سالروز رحلت امام (ره) نیز گفت: ۳۰ سال پس از امام (ره)، سایه مقام معظم رهبری بر سر ما بوده است که از خداوند می خواهیم این سایه حفظ شود.

کد خبر ۴۶۳۰۱۱۷


منبع :: معامله قرن به طور حتم شکست خواهد خورد/ روحانیت در کنار مردم است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,