کد خبر: 44096تاریخ انتشار : 14:30:34 - یکشنبه 17 فوریه 2019

مظنونان فروش گوسفند مرده در شیراز ۲ نفر هستند

مظنونان فروش گوسفند مرده در شیراز ۲ نفر هستند

شیراز- ایرنا- معاون دادستان عمومی و انقلاب و سرپرست دادسرای ناحیه ٢ شیراز گفت: برخلاف اخبار منتشر شده تنها ۲ نفر به عنوان مظنونان پرونده فروش گوسفند مرده شناخته شده اند که این افراد دستگیر شده اند و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته اند.

جمشید فرهادی یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: با انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر خرید گوسفند مرده توسط قصابی در منطقه بیدزرد در جنوب شیراز این موضوع به سرعت در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفت و ۲ نفر که یکی عرضه کننده و دیگری قصاب بود شناسایی و توسط ماموران دستگیر شدند.
وی اضافه کرد:در فیلم انتشار یافته، سه نفر در تصویر مشاهده می شوند اما بر اساس صحبت هایی که صورت گرفته و دعوتی که از نفر سوم صورت گرفت مشخص شد که این فرد مصرف کننده بوده و هیچ گونه تاثیری در عرضه این محصول معیوب ندارد.
فرهادی بیان کرد: عرضه کنندگان دستگیرشده اند و محل کسب این افراد نیز با دستور قضایی تعطیل شده است.
معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز اضافه کرد: بر اساس ماده ۶۸۸ کتاب پنجم تعزیزات قانون مجازات اسلامی به اتهام این افراد در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.
او اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده جرایم مختلف با اطلاع رسانی به مقامات، مراتب را به اطلاع مسئولان برسانند تا برخورد قانونی مناسبی با این جرایم صورت گیرد.
بیدزرد، روستایی در جنوب شیراز در جاده شیراز به فساست و مردم برای خرید گوشت دام زنده با توجه به وجود قصابی های متعدد به آنجا مراجعه می کنند.
ع.پ / ۱۸۷۶

خبر جدید  پافشاری شورای شهر شیراز بر تصویب طرح افزایش نرخ آب بها


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,