کد خبر: 57460تاریخ انتشار : 10:46:03 - جمعه 11 دسامبر 2020

مشکل آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستا‌های مرودشت فارس برطرف شد

مشکل آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستا‌های مرودشت فارس برطرف شد

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: با باز شدن رومینگ اپراتور دوم (ایرانسل) برای اپراتور اول (همراه اول) در ۲۶ روستا و آبادی شهرستان مرودشت، کیفیت پوشش شبکه و اینترنت ارتقا یافت و مشکل آنتن دهی تلفن همراه نیز رفع شد.

شعارسال: مهرداد سهرابی افزود: با اجرای سرویس رومینگ در این ۲۶ روستا، مشترکینی که تنها دارای پوشش ایرانسل بودند از خدمات همراه اول نیز برخوردار شدند.

وی ادامه داد: صحت رومینگ در این مناطق با اعزام و بررسی میدانی توسط کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تایید شده است.

او اظهار داشت: بدین ترتیب در بخش مرکزی شهرستان مرودشت، روستا‌ها و آبادی‌های مقصودآباد مولا، گرم آباد، حسین آباد باصری، میان قلعه، مراگلو، بریانک، مقصودآباد، خیرآباد، سلطان ولایت، تاج آباد، ده چاشت، خلف طاحونه، امیدیه و قاسم آباد سارویی و مرغداری شهباز بازوبندی، تحت پوشش رومینگ قرار گرفتند.

خبر جدید  علت حادثه سیل شیراز فراتر از خطای انسانی است

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس افزود: از بخش درودزن، روستا‌ها و آبادی‌های سهل آباد، معصوم آباد، اشگرد، ساختمان ناصری، قرخلو، مالیچه، چاه میلک و حسام آباد نیز از خدمات رومینگ بهره‌مند شدند و این قابلیت برای روستا‌ها و آبادی‌های سعادت آباد سفلی و کرایی از بخش رحمت آباد نیز فعال شد.
سهرابی، با اشاره به بهره مندی پنج هزار و ۴۲۴ خانوار با ۱۸ هزار و ۳۱۶ نفر جمعیت از این طرح گفت: دانش آموزان و دانشجویان این مناطق از این پس می‌توانند با گوشی تلفن همراه خود از ظرفیت مکالمه و اینترنت پرسرعت مضاعف و با کیفیت بهتر بهره‌مند شوند.
شهرستان مرودشت حدود ۴۵ کیلومتری شمال شیراز است.

خبر جدید  اوضاع در زندان عادل آباد شیراز تحت کنترل است/ فراری صورت نگرفت

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت ایستنا، تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۱۸۳۰۶، www.ictna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: