رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: با گسترش فعالیت‌های فرهنگی و شناساندن ظرفیت‌‌های مجموعه دانشگاهی بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد. " />مشکلات جامعه با گسترش فعالیت‌های علمی و فرهنگی حل می‌شود دیار حافظ
کد خبر: 44416تاریخ انتشار : 1:30:50 - شنبه 23 فوریه 2019

مشکلات جامعه با گسترش فعالیت‌های علمی و فرهنگی حل می‌شود

مشکلات جامعه با گسترش فعالیت‌های علمی و فرهنگی حل می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: با گسترش فعالیت‌های فرهنگی و شناساندن ظرفیت‌‌های مجموعه دانشگاهی بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع روز گذشته در جشنواره سرود( آواها و نغمههای دانشآموزی) که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در سالن فرهیختگان این واحد برگزار شد اظهار کرد:این جشنواره، فرصتمناسبی برای ارائه برنامههای تأثیرگذار و هدفمند فرهنگی برای جامعه جوانان و نوجوانان شهرستان لارستان است.

زارع افزود: دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با هدف ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی درنسل جوان شهرستان، میزبانی این برنامهرا برعهده گرفت.

جشنواره سرود در لارستان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با اعلام حضور ۶۰ گروه سرود مدارس لارستان از جمله مدرسه سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در این جشنواره حضور دارند، اظهار کرد: تمام توان خود را در تقویت فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به کار بسته ایم و اعتقاد داریم با ترویج برنامههای تاثیرگذار فرهنگی بسیاری از مشکلات این واحد ، حتی کمبودهای منابع مالی هم در میانمدت قابل حل خواهد بود.
جشنواره سرود در لارستان
زارع تصریح کرد: با تقویت فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، اعتماد مردم ولایی و مذهبی لارستانبه دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان مضاعف شده و باعث جذب مخاطبان و دانشجوی بیشتر در این واحددانشگاهی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستانبا بیان این موضوع که برگزاری این جشنواره، هزینهای برای دانشگاه نداشته گفت: با قبول همکاری و اجرای برنامههای فرهنگی، نقاط قوت مجموعه دانشگاهی ما به مردم معرفی خواهد شد.

خبر جدید  بروز استعداد، خلاقیت و خودباوری جوانان در مدارس مهارتی

زارعاظهار کرد: فعالیتهای دانشگاه به سمت برنامههای فرهنگی انقلابی و ولایی سوق داده شده تا دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به عنوان یک قطب و نهاد مرکزی در فعالیتهای فرهنگی شهرستان بدرخشد و همه از جمله خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی لارستان از برکاتبرنامههای فرهنگیبهرهمند شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان خاطر نشان کرد: اگر در این راه گام برداریم، بدون تردید دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به عنوان یک الگوی خوب و بیبدیل و قابل تجلیل بههمگان معرفی خواهد شد.

خبر جدید  مدارس سما کانون‌های مهم پرورش فکری و علمی جوانان هستند

زارع گفت: برکات و ثمرات مثبت دانشگاه آزاد اسلامی با دعای امام عصر(عج)، همت مسئولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی و کادر علمی و دلسوز این مجموعه عظیم در کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و بهرغم تبلیغات مسموم دشمنان، مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی متوجه شدهاند که این مجموعه عظیم علمی، بازوی توانمند انقلاب و رهبری بوده و فعالیتهایش همیشه و در همه حال باعث رشد فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی کشور شده است .

جشنواره سرود لارستان
به گزاش آنا، عمران جمالی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان و مسئول گروه سرود مصباحالهدی لارستان با بیان این که سومین دوره جشنواره سرود( آواها و نغمههایدانشآموزی) در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در حال برگزاری است، گفت: این جشنواره به همت دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، معاونت اداره کل آموزش و پرورش و گروه سرود مصباحالهدی برگزار شده است.

وی افزود: سرودها با مضامین انقلابی، مذهبی و حماسی بوده و ۶۰ گروه سرود با ۱۲۰ اثر، توسط هنرمندان شهرستان در این دوره از مسابقات اجرا خواهد شد.

خبر جدید  استفاده از ظرفیت‌ دانشگاه آزاد و اداره فرهنگ و ارشاد در اجرای برنامه‌های اثربخش

جمالیاز تلاشها و همکاری خوب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در برگزاری هرچه بهتر این مراسم قدردانیو تشکر کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,