کد خبر: 43750تاریخ انتشار : 11:40:22 - یکشنبه 10 فوریه 2019

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز اعلام شد

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز اعلام شد

رئیس پلیس راهور استان فارس از پاک‌سازی معابر در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شیراز خبر داد و گفت: شهروندان تا ساعت ۲۴ امروز مجاز هستند خودروهای خود را از مسیر راهپیمایی جابه‌جا کنند.

سرهنگ مصطفی عباسی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: همه ساله راهنمایی و رانندگی به منظور عدم ایجاد مشکل در مسیر راهپیمایی قبل از برگزاری مراسم معابر را پاکسازی و برخی از خودروها را بهپارکینگ منتقل میکند که امسال نیز از ساعت ۲۴ روز شنبه این مهم در مسیر راهپیمایی اجرا میشود.

وی ساعت اجرای محدودیت ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی را از ساعت ۸ صبح روز ۲۲ بهمن اعلام کرد و گفت: برای شهروندان مسیرهای فرعی پیشبینی شده تا برای عبور مرور در این مناطق با مشکل مواجه نشوند.

خبر جدید  خیرین استان فارس ۶۰ بسته لوازم خانگی به سیل‌زدگان شیراز کمک کردند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس محور میدان شهدا- خیابان کریمخان زند- میدان امام حسین(ع)- چهاراه شهدای۱۵خرداد، محور میدان نمازی- خیابان زند- میدان امام حسین(ع)- چهارراه شهدا۱۵خرداد و محور چهار راه پیروزی- خیابان لطفعلی خان زند- چهارراه۱۵خرداد را سه مسیر فرعی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز اعلام کرد.

عباسی با بیان اینکه راهپیمایی از مسیرهای فرعی ساعت ۹:۳۰ صبح ۲۲ بهمن آغاز میشود، ادامه داد: مسیر اصلی راهپیمایی پیروزی انقلاب از محل تجمع اولیه (چهارراه۱۵ خرداد) نیز ساعت ۱۰صبح از میدان امام حسین(ع)- بلوار آزادی و میدان آزادی آغاز میشود.

خبر جدید  اکران فیلم‌های جشنواره فجر از ۱۲ بهمن ماه در شیراز آغاز می‌شود + اسامی فیلم‌ها

رئیس پلیس راهور استان فارس متذکر شد: راکبین موتورسیکلت از حرکت در مسیرهای راهپیمایی خودداری کنندو چنانچه قصد شرکت در راهپیمایی را دارنددر نزدیکترین محل مجاز وسیله نقلیه خود را پارک کنند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)