کد خبر: 44363تاریخ انتشار : 1:22:11 - جمعه 22 فوریه 2019

مردم درفضای مجازی سرباز حفظ میهن باشند

مردم درفضای مجازی سرباز حفظ میهن باشند

شیراز – رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران در فضای مجازی مانند سرباز در حفظ میهن باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، نصرت الله لطفی بعد از ظهر پنجشنبه در همایش «مجازیست» با اشاره به جنگ نابرابر علیه کشور گفت: امروزه در کشور جنگ با اسلحه و تانک نیست بلکه جنگ در فضای مجازی است و مردم ایران باید آگاه باشند تا به کشور ما آسیبی وارد نشود.

لطفی با اشاره به شکست رژیم هایاستعمارگر بیان کرد: کشور های غربی ۲۰۰ سال است که ایران را استعمار می کردند و با پیروزی انقلاب اسلامی دیگرنتوانسته به استعمار خود ادامه دهد و به همین دلیل در تلاش هستند این انقلاب را شکست دهند وشروعی دوباره برای حکمرانی به این سرزمین مقدس داشته باشند.

خبر جدید  پدر اهدای خون جهان در گذشت

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشور در خصوص کشیده شدن جنگ در فضای مجازی افزود: همه ملت ایران بدانند ما یک رزمنده هستیم و امروزه لباس رزم تلفن های همراه و اسلحه ما برای دفاع از میهن فضا های مجازی است.

وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت : حضور مردم امسال مردم ایران در راهپیمایی با شکوه تر از سال های گذشته برگزار شد و مشت محکمی بر دهان استکبار زدیم.

لطفی با اشاره به رسانه ملی گفت: صدا و سیما از تمامی شهر های کشور گزارش های خود را پخش می‌کردند اما از روستاهای کوچک که انقلاب خود را جشن گرفتن هیچ گزارشی را نگرفته اند.

کد خبر ۴۵۴۸۷۲۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ۲۵۰ هزار دانش آموز استان فارس در طرح گلستان خوانی شرکت کردند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,