کد خبر: 882تاریخ انتشار : 22:25:49 - یکشنبه 24 دسامبر 2017

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طی حکمی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روح‌الله منوچهری به عنوان «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس» منصوب شد. متن حکم دبیرکل نهاد به شرح زیر است:   جناب آقای روح‌الله منوچهری خبر […]

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طی حکمی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روح‌الله منوچهری به عنوان «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس» منصوب شد.

متن حکم دبیرکل نهاد به شرح زیر است:

 

جناب آقای روح‌الله منوچهری

خبر جدید  جدول پخش رادیو فارس، چهارشنبه ۲۳ خرداد

با سلام

پیرو ابلاغ شماره ۱۱/۵۸۹۰۲/ک ن مورخ ۱۱/۱۲/۹۵ نظر به تخصص، تجربیات و تعهد جنابعالی در عرصه فرهنگی و با توجه به تصویب کمیته انتصاب مدیران کل مورخ ۱۵/۰۸/۹۶ به موجب این حکم به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب می‌شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه‌ی کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

خبر جدید  بهره برداری از مدرسه روستایی داراب

و من الله توفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

 

گفتنی است منوچهری دانش آموخته رشته کتابداری و اطلاع رسانی در مقطع دکتری و از کتابداران کتابخانه های عمومی استان فارس است که پیش از این به عنوان رئیس کتابخانه و سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس فعالیت داشته است.

خبر جدید  آغاز پرواز «شیراز - مسقط» از امروز

0/5 (0 نقد و بررسی)