کد خبر: 43824تاریخ انتشار : 0:59:24 - سه‌شنبه 12 فوریه 2019

مدارس برخی شهرستان‌های استان فار‌س به علت بارش برف‌ فردا تعطیل شد

مدارس برخی شهرستان‌های استان فار‌س به علت بارش برف‌ فردا تعطیل شد

‌روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس از تعطیلی مدارس ‌"بوانات، خرمبید، آباده، اقلید و ممسنی" به علت بارش برف در روز سه‌شنبه ۲۳ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با اشاره به بارش برف و سرمای شدید در این استان اعلام کرد: به علت بارش برف تمام مدارس ابتدایی و متوسطه شهرستانهای بوانات شامل (بخشهای مرکزی و مزایجان به جز بخش سرچهان)، تمامی مدارس ابتدایی شهرستان خرمبید، تمامی مدارس بخش دشمن زیاری شهرستان ممسنی، تمامی مقاطع تحصیلی دهستان خسرو شیرین و همچنین تمامی مدارس ابتدایی شهرستان اباده و تمامی مدارس شهرستان اقلید سه شنبه ۲۳ بهمن ماه تعطیل است.

همچنین تمامی مدارس شهرستان سپیدان شامل (شهر اردکان و بخش های مرکزی و هماشهر این شهرستان به جز بخش بیضا) نیز فردا سهشنبه ۲۳ بهمن ماه در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز میکنند. ضمنا تمامی مدارس متوسطه اول و دوم خرمیبد فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر راس ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز میکنند.

خبر جدید  مدیریت بحران استانداری فارس جاری شدن سیل در کازرون را تکذیب کرد

براساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، تمامی مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان آباده نیز فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز میکنند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برنامه سینماهای شیراز در ماه رمضان؛ ۵ فیلم جدید اکران می‌شود