کد خبر: 44664تاریخ انتشار : 1:14:02 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

مجوز ایجاد ۱۰ مرکز نوآوری دانشگاه علمی کاربردی استان فارس رونمایی شد

مجوز ایجاد ۱۰ مرکز نوآوری دانشگاه علمی کاربردی استان فارس رونمایی شد

با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از ۱۰ مجوز مرکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس در این مراسم که عصر امروز همزمان با جشن دانشآموختگی ۲۰۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه که در مجتمع فرهنگی، رفاهی فرماندهی انتظامی استان فارس برگزار شد، اظهار داشت: این مراکز شامل مرکز فنآوران کشاورزی صدرا در حوزه محصولات گلخانهای، مرکز شام شام در حوزه فرآوردههای گوشتی و صنایع وابسته و مرکز خانه کارگر در حوزه ماشینسازی است.

حبیب دانشمنش افزود: همچنین مرکز فراسان در حوزههای هتلداری و گردشگری و صنعت آب، مرکز لاستیک دنا در حوزه لاستیک و صنایع وابسته، مرکز صنایع مخابراتی راه دور ایران در حوزه صنایع مخابراتی، مرکز بازرگانی در حوزه صنعت بیمه و مرکز غدیر در حوزه علوم قرآنی و حدیث از دیگر مراکز دانشگاه علمی کاربردی فارس هستند که مجوز مرکز نوآوری دریافت کردند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس گفت: امیدواریم با فعالیت مراکز نوآوری این دانشگاه بتوانیم در عرصه اشتغالزایی پایدار تاثیرگذار باشیم.

خبر جدید  خانه‌های تاریخی شیراز به بخش خصوصی واگذار می‌شود

دانشمنش همچنین به جشن دانشآموختگی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان فارس اشاره و برای تمام این دانشجویان آرزوی موفقیت کرد.

مشاور استاندار فارس در امور دانشگاهها نیز در این مراسم اظهار داشت: باید بپذیریم اگر میخواهیم امروز شاهد توسعه و پیشرفت باشیم باید از راه دانشگاه عبور کرده و به علم و فناوری و دانش نیز تکیه کنیم.

خبر جدید  مسابقات المپیاد دانش‌آموزی با مشارکت ۴ هزار دانش‌آموز شیرازی برگزار شد

رزمجو بیان کرد: در استان فارس هماهنگی و انسجام خوبی بین مدیریت ارشد استان و دانشگاههای استانی به ویژه علمی کاربردی حاکم است.

وی به بخشنامه وزارت علوم در مورد فرصت مطالعاتی اساتید دانشگاه در شرکتهای تولیدی، صنعتی و خدماتی اشاره کرد و گفت: براساس این بخشنامه دانشگاهها میتوانند اساتید با پرداخت حقوق از دانشگاه، اساتید خود را به واحدهای تولیدی و صنعتی اعزام کنند.

خبر جدید  تلاش تیم صدرا شیراز برای شکستن طلسم باخت

مشاور استاندار فارس در امور دانشگاههای خاطرنشان کرد: شرکتهای تولیدی، خدماتی و صنعتی نیز باید مشوقهایی آماده کنند از این فرصت استفاده شود.

براساس این گزارش، در این مراسم از خانواده معظم شهید جوادی و طهمورثی با حضور نماینده نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان فارس و مسئول بسیج دانشجویی فارس تجلیل شد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)