دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان فارس گفت: راه‌اندازی مجتمع آموزشی سما در بیضا اقدام ارزشمند و نقش مهمی در تعلیم تربیت دانش‌آموزان ایفا می‌کند. " />مجتمع آموزشی سمای بیضا نقش مهمی در آموزش دانش‌آموزان ایفا می‌کند دیار حافظ
کد خبر: 44568تاریخ انتشار : 11:53:18 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019

مجتمع آموزشی سمای بیضا نقش مهمی در آموزش دانش‌آموزان ایفا می‌کند

مجتمع آموزشی سمای بیضا نقش مهمی در آموزش دانش‌آموزان ایفا می‌کند

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان فارس گفت: راه‌اندازی مجتمع آموزشی سما در بیضا اقدام ارزشمند و نقش مهمی در تعلیم تربیت دانش‌آموزان ایفا می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بیضا، مجید رحیمی صبح امروز در بازدید از مجتمع آموزشی تازه تأسیس سما در مقطع پیشدبستانی تا ششم دبستان با تعداد ۷۲ دانشآموز در شهر بیضا، با ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد این مجتمع با بیان امکانات و ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا، بر لزوم توسعه کمی و کیفی این مجتمع آموزشی در مقاطع بالاتر تأکید کرد.

خبر جدید  استان فارس در گسترش مدارس سما رتبه نخست کشور را داراست

وی راهاندازی مجتمع آموزشی سما در منطقه بیضا را اقدامی ارزشمند توصیف کرد و افزود: با توجه به محرومیت منطقه و وجود ظرفیتها و امکانات بسیار مناسب، این مرکز آموزشی میتواند نقش بسیار مهمی در تربیت و آموزش دانشآموزان ایفا کند.

علیرضا ملایی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا نیز با بیان اهمیت فرهنگ اسلامی تعلیم و تربیت گفت: تعلیم و تربیت با بهکارگیری معلمان متدین، مجرب و متخصص و استفاده از تکنولوژی نوین، از مهمترین برنامههایی است که ما در مجتمع آموزشی سما در حال تحقق آن هستیم.

به گزارش آنا، دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان و هیئت همراه پس از ورود به مرکز آموزشی سما بیضا، با حضور در مزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

خبر جدید  نخستین وظیفه در زمان غیبت شناخت درست امام زمان(عج) است

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,