کد خبر: 51471تاریخ انتشار : ۱۹:۵۸:۵۶ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود

شیراز _ رئیس بیمارستان مادر و کودک غدیر از انجام بیش از یک هزار عمل جراحی در طول یک ماه در این بیمارستان خبر داد.

ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود امینی ظهر سه شنبه در نشست خبری فعالیت های بیمارستان مادر و کودک غدیر یادآور شد: این بیمارستان در ۲۳ خرداد ۸۸ با کمک خیرین و دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: بیمارستان مادر و کودک یک بیمارستان نیمه دولتی است و هزینه های درمان آن نسبت به بیمارستان های خصوص کمتر می‌باشد.

رئیس بیمارستان مادر و کودک با اشاره فعالیت های بیمارستان در مدت ده سال اضافه کرد: این بیمارستان تنها بیمارستانی در کشور است که جراحی های داخل رَحِمی را انجام می‌دهد.

امینی با بیان اینکه سلول های بنیادی در غالب خدمات درمانی کار می‌شود یادآور شد: سلول های بنیادی در غالب خدمات درمانی کار می‌شود که در ساییدگی مفصل های زانو در حال انجام و به نتیجه مطلوبی رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: بیشترین جراحی لاپاراسکوپی در شیراز بیمارستان مادر و کودک است و این بیمارستان بیش از هفت هزار جراحی لاپاروسکوپی در مدت فعالیت خود انجام داده است.

وی با اشاره به تعداد جراحی های این بیمارستان افزود: در بیمارستان مادر و کودک در ماه نزدیک بر یک هزار جراحی انجام می‌شود.

رئیس بیمارستان مادر و کودک غدیر با اشاره به برگزاری مراسم نکوداشت خیرین این بیمارستان نیز، گفت: پنجشنبه شنبه ۲۳ خرداد ساعت شش بعد از ظهر در تالار حافظ مراسم نکوداشت بیمارستان مادر و کودک برگزار می‌شود و از دو نفر از خیرین اصلی این بیمارستان تجلیل می‌شود.

کد خبر ۴۶۳۸۲۰۸


منبع :: ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود