کد خبر: 51471تاریخ انتشار : ۱۹:۵۸:۵۶ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود

ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود

شیراز _ رئیس بیمارستان مادر و کودک غدیر از انجام بیش از یک هزار عمل جراحی در طول یک ماه در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود امینی ظهر سه شنبه در نشست خبری فعالیت های بیمارستان مادر و کودک غدیر یادآور شد: این بیمارستان در ۲۳ خرداد ۸۸ با کمک خیرین و دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: بیمارستان مادر و کودک یک بیمارستان نیمه دولتی است و هزینه های درمان آن نسبت به بیمارستان های خصوص کمتر می‌باشد.

رئیس بیمارستان مادر و کودک با اشاره فعالیت های بیمارستان در مدت ده سال اضافه کرد: این بیمارستان تنها بیمارستانی در کشور است که جراحی های داخل رَحِمی را انجام می‌دهد.

امینی با بیان اینکه سلول های بنیادی در غالب خدمات درمانی کار می‌شود یادآور شد: سلول های بنیادی در غالب خدمات درمانی کار می‌شود که در ساییدگی مفصل های زانو در حال انجام و به نتیجه مطلوبی رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: بیشترین جراحی لاپاراسکوپی در شیراز بیمارستان مادر و کودک است و این بیمارستان بیش از هفت هزار جراحی لاپاروسکوپی در مدت فعالیت خود انجام داده است.

وی با اشاره به تعداد جراحی های این بیمارستان افزود: در بیمارستان مادر و کودک در ماه نزدیک بر یک هزار جراحی انجام می‌شود.

رئیس بیمارستان مادر و کودک غدیر با اشاره به برگزاری مراسم نکوداشت خیرین این بیمارستان نیز، گفت: پنجشنبه شنبه ۲۳ خرداد ساعت شش بعد از ظهر در تالار حافظ مراسم نکوداشت بیمارستان مادر و کودک برگزار می‌شود و از دو نفر از خیرین اصلی این بیمارستان تجلیل می‌شود.

کد خبر ۴۶۳۸۲۰۸


منبع :: ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود