کد خبر: 51515تاریخ انتشار : 19:28:33 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019

لیگ برتر فوتبال بانوان| رقابت خلیج فارس شیراز با سپاهان اصفهان؛ نماینده فارس در پی جبران

لیگ برتر فوتبال بانوان| رقابت خلیج فارس شیراز با سپاهان اصفهان؛ نماینده فارس در پی جبران

در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان نماینده استان فارس مقابل سپاهان اصفهان قرار می‌گیرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازشیراز، در لیگ برتر فوتبال بانوان ایران ۱۲ تیم حضور دارند که تاکنون ۱۹ هفته از مسابقات آن برگزار شده است. هفته بیستم این مسابقات ۲۴ خردادماه ساعت ۱۸ برگزار میشود.

براساس برنامه درهفته بیستم ذوب آهن اصفهان با راهیاب ملل مریوان، پارس جنوبی بوشهر با ملوان بندر انزلی، شهرداری سیرجان با سپیدار قائمشهر، خلیج فارس شیراز با سپاهان اصفهان، پالایش گاز ایلام با آذرخش تهران و همیاری ارومیه با شهرداری بم به رقابت میپردازند.

تیم خلیج فارس تنها نماینده استان فارس در لیگ برتر فوتبال بانوان است که در این دوره لیگنتایج خوبی کسب نکرد اما در هفتههای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بازی موفق شد که حریفان خود را شکست دهد و پیروز بازی باشد اما در هفته نوزدهم شکست سختیمقابل شهرداری سیرجان خورد.

خبر جدید  فارس| ۶۰ میلیون متر مکعب حقابه بختگان به مرور رهاسازی می‌شود

در هفتهبیستم نماینده استان فارس مقابل سپاهان اصفهان قرار میگیرد.خلیج فارس شیراز با ۱۹ بازی، ۳ برد، ۳ تساوی و ۱۳ باخت با ۱۲ امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته و تیم اصفهانی با ۱۹ بازی، ۱۴ برد، یک تساوی، ۴ باخت و ۴۳ امتیاز در رده سوم جدول این دوره از لیگ قرار گرفته است.

در آخرین دیدار تیم سپاهان اصفهان و خلیج فارس شیراز تیم اصفهانی موفق شد حریف شیرازی خود را ۷ بر یک شکست دهد بنابراین خلیج فارس شیراز این هفته نیز بازی سختی پیش رو دارد.

خبر جدید  منطقه ویژه فناوری صنعت نفت و گاز در استان فارس راه‌اندازی می‌شود

تیم خلیج فارس شیرازدر نیم فصل نخست این دوره از لیگ به دلیل مشکلات مالی و استفاده از بازیکنان جوان و کم تجربه نتایج خوبی کسب نکرد و تا مرز از دست دادن امتیاز از لیگ برتر پیش رفت.

در نیم فصل دوم این تیم به صورت رسمی تحت حمایت لران زاگرس قرار گرفت و پس از آن با عنوان « لران زاگرس» در جدول لیگ قرار گرفته وتنها تیمی استکه با نام ۲ باشگاه در یک فصل بازی میکند.

تیم خلیج فارس شیراز علاوه بر تغییر نام در میانه لیگ با اتفاقات دیگری نیز روبهرو بود که نمونه آن حاشیههای هفته هفدهم است. در هفته هفدهم این تیم مقابل پالایش گاز ایلام قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر از مقابل این تیم گذشت اما پس از بازی در رختکن درگیری بین این دو تیم رخ داد که پای کمیته انضباطی را نیز به بازیهای لیگ باز کرد.

خبر جدید  تصادف محور لار - جهرم ۵ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت

همچنین در هفته نوزدهم نیزنماینده شیراز در اعتراض به تصمیم داوری از زمین بیرون رفت وپساز حدود ۲۰ دقیقه دوباره وارد زمین شد.

انتهای پیام/ ز


منبع :: لیگ برتر فوتبال بانوان| رقابت خلیج فارس شیراز با سپاهان اصفهان؛ نماینده فارس در پی جبران

0/5 (0 نقد و بررسی)