کد خبر: 43459تاریخ انتشار : 3:04:57 - شنبه 2 فوریه 2019

فیلم سرخپوست با سانس فوق‌العاده به اکران درشیراز رسید

فیلم سرخپوست با سانس فوق‌العاده به اکران درشیراز رسید

شیراز-ایرنا- بروز مشکلات فنی در پخش فیلم سرخپوست موجب توقف پخش این فیلم در جشنواره فجر شیراز شد که با رفع مشکلات، تصمیم گرفته شد مخاطبان در سانس فوق‌العاده جمعه ۱۲ بهمن ماه به تماشای این فیلم بنشینند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس جمعه ۱۲ بهمن ماه به ایرنا گفت: سانس نخست جشنواره فیلم فجر شیراز که برای ساعت ۱۸ آماده پخش نشد،ساعت ۲۳ امشب پخش خواهد شد.
مهدی رنجبر عنوان کرد: سانس فوق‌العاده ای نیز برای مخاطبانی که موفق به تماشای سانس ساعت ۲۳ نمی شوند، اختصاص خواهد یافت.
مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر در اکران تالار حافظ فیلم سرخپوست در میان مردم حضور یافت و بابت مشکلات فنی ناگزیر از آنها عذرخواهی کرد.
محسن خباز عنوان کرد: مشکلاتی در ارسال کد KMD صحیح به وجود آمد که باعث اختلال در اکران فیلم سرخپوست شد.
وی ادامه داد: به دلیل افزایش امنیت اکران فیلم‌های جشنواره، کلید پخش فیلم پیش از آغاز فیلم ارسال می شود که درباره سرخپوست این کد به درستی اعمال نشد.
خباز با عذرخواهی از مخاطبان جشنواره فجر گفت: فیلم‌های روز نخست جشنواره هجدهم شیراز از صبح روی سرورها موجود بوده است و اشکالی متوجه دبیرخانه این جشنواره در شیراز نیست.
وی اعلام کرد: مخاطبانی که موفق به حضور در سانس ساعت ۲۳ جمعه ۱۲ بهمن ماه نشدند، از طریق پیامک از سانس اکران فوق العاده مطلع می‌شوند، هزینه بلیت به آنها مسترد می شود و می توانند دوباره با اولویت نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.
جشنواره فیلم فجر شیراز از ۱۲ بهمن آغاز شده و تا ۲۲ بهمن ۹۷ در شیراز ادامه دارد.
۷۳۷۵ / ۱۸۷۶

خبر جدید  تعامل دانشگاه و مدیریت شهری، هدف جشنواره عکس سیما و منظر شهری است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,