کد خبر: 43527تاریخ انتشار : 1:07:29 - دوشنبه 4 فوریه 2019

فلرس| نخستین شب شعر مجازی ملی در شهرستان جهرم برگزار می‌شود

فلرس| نخستین شب شعر مجازی ملی در شهرستان جهرم برگزار می‌شود

نخستین شب شعر مجازی کشور و چهاردهمین شب شعر فاطمی جهرم با حضور ۱۵ نفر از شاعران آئینی کشوری، استانی و شهرستان در پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جهرم، محسن حجت عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از ویژگیهای نوآورانهاین برنامه، استفاده از فناوریهای آموزش مجازی در عرصهفعالیتهای فرهنگی است که این کنگره شعر را به نخستین کنگره شعر مجازی کشور تبدیل کردهاست.

معاون فرهنگی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان کرد: علاقهمندان به شعر و ادب به ویژه دوستداران شعر آئینی میتوانند در تاریخ برگزاری این شب شعر به صورت آنلاین از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه، سرودههای شاعران مطرح کشوری را ببینند و بشنوند و از برنامههای این شب شعر بهرهمند شوند.

به گفته وی از ۱۵ شاعر شرکتکننده در این برنامه آئینی، ۵ شاعر به صورت آنلاین سرودههای خود را تقدیم حاضران میکنند.

لازم به ذکر استاین شب شعر که سابقهدرخشان در میان کنگرههای شعر آیینی کشور را دارد،۱۶ بهمن ماه در ساعت ۱۹ سه شنبه شب در سالن شهید قادری پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار میشود.

دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری مجموعه فرهنگی یادمان یاس کبود و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهرم، اقدام به برگزاری چهاردهمین شب شعر فاطمی جهرم با حضور شاعران آئینی کشور کرده است.علاقهمندان میتوانند برای اطلاع از نحوه حضور مجازی در این شب شعر به سایتwww.jums.ac.irمراجعه کنند.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فیلم‌های نوروزی قابل اکران در سینماهای شیراز اعلام شد