کد خبر: 52312تاریخ انتشار : 10:38:59 - شنبه 13 جولای 2019

فعالیت غیرمجاز حلزون درمانی در یکی از آرایشگاه‌های زنانه زرقان

فعالیت غیرمجاز حلزون درمانی در یکی از آرایشگاه‌های زنانه زرقان

ایلنا: فعالیت غیرمجاز یک آرایشگاه زنانه در شهر زرقان که اقدام به تخلف در زمینه درمان مشکلات پوستی با استفاده از حلزون زنده کرده بود، متوقف شد.

فعالیت غیرمجاز یک آرایشگاه زنانه در شهر زرقان که اقدام به تخلف در زمینه درمان مشکلات پوستی با استفاده از حلزون زنده کرده بود، متوقف شد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان زرقان هرگونه فعالیت درمانی در آرایشگاه ها را غیرمجاز دانست و با بیان اینکه یکی از بازرسان بهداشت، در بازرسی از آرایشگاه متوجه وجود حلزون و فعالیت غیرمجاز متصدی آرایشگاه شد، گزارش داد: با جمع آوری حلزون ها از محل موردنظر، از متصدی آرایشگاه تعهد کتبی گرفته شده و در صورت تکرار تخلف، به مراجع قضایی معرفی می شود. عبدالرضا غفوری هشدار داد: هرگونه فعالیت درمانی از سوی آرایشگران مانند حلزون درمانی، زالو درمانی، سوراخ کردن گوش و لیزر موهای زائد ممنوع است و در صورت مشاهده، پیگیری قانونی انجام می شود. وی به شهروندان اعلام کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، شکایت خود را به سامانه کشوری ۱۹۰ اعلام کنند.
منبع :: فعالیت غیرمجاز حلزون درمانی در یکی از آرایشگاه‌های زنانه زرقان

خبر جدید  مشکلات بازنشستگان کارخانه آی.تی. آی قضایی است/ تحقق مطالبات تحت هیچ شرایطی ممکن نیست/ وعده دو ماهه مسئولان استان برای حل مشکلات
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,