کد خبر: 44712تاریخ انتشار : 12:11:57 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

فریب تبلیغات سودجویان درباره آب درمانی را نخورید

فریب تبلیغات سودجویان درباره آب درمانی را نخورید

شیراز-ایرنا- سرپرست هیات نجات غریق استان فارس گفت: برخی افراد سودجو در شبکه های مجازی برای سود بیشتر تبلیغ آب درمانی می کنند و این امر در حالی است که آب درمانی و ورزش در آب دو مقوله جداگانه است که باید به صورت تخصصی دنبال شود.

امیرحسین سخندانی پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم مواظب این گونه افراد سودجو باشند و اجازه ندهند انها برای سودی بیشتر از راه تبلیغ به هدف خود برسند.
وی اضافه کرد: هیات نجات غریق و غواصی استان فارس به صورت ماهیانه با همکاری دستگاه های مرتبط از استخرهای فعال در استان فارس نظارت می کند.
سرپرست هیات نجات غریق استان فارس افزود: این ورزش یکی از ورزش‌های مهم و حیاتی است؛ چرا که به صورت مستقیم با جان انسان‌ها در ارتباط است،طوری که حضور ناجی در کنار استخر و پارک‌های آبی نقش بی‌بدیل دارد و نبود آن نیز حادثه‌های جبران‌ناپذیری به دنبال خواهد داشت.
سخندانی ادامه داد: این هیات عمده فعالیت خود را تربیت نیروهای توانمند در زمینه نجات غریق معطوف کرده و یکی از استان‌های فعال در عرصه نجات ‌غریق کشور محسوب می شود به گونه ای که ناجی و مربی های برخی از استان های کشور را نیز تامین می کند.
وی به ۸۶ واحد اماکن آبی فعال استان اشاره کرد و افزود: به طور میانگین روزانه ۳۵۰ ناجی در اماکن آبی فارس حضور دارند تا از غرق شدن افراد جلوگیری کنند.
سخندانی اعلام کرد: فارس در رشته نجات غریق قهرمانان زیادی دارد که توانسته اند در سال های گذشته در رقابت های ملی و بین المللی افتخار کسب کنند.
۷۳۶۸/ ۲۰۲۷

خبر جدید  وضعیت قشقایی و فجر شیراز در آستانه بازی های پیش رو


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,