کد خبر: 44018تاریخ انتشار : 1:15:53 - یکشنبه 17 فوریه 2019

فرهنگیان برای انتخاب مدیر کل آموزش و پرورش به گزینه واحد نرسیده‌اند

فرهنگیان برای انتخاب مدیر کل آموزش و پرورش به گزینه واحد نرسیده‌اند

ایلنا: نماینده مردم شیراز در مجلس در واکنش به اینکه چرا نمایندگان از گزینه‌های مورد مقبولیت معلمان حمایت نکرده‌اند، گفت: واقعیت آن است که معلمان برای انتخاب مدیر کل…

نماینده مردم شیراز در مجلس در واکنش به اینکه چرا نمایندگان از گزینه‌های مورد مقبولیت معلمان حمایت نکرده‌اند، گفت: واقعیت آن است که معلمان برای انتخاب مدیر کل به گزینه‌ واحدی نرسیده‌اند که ما بخواهیم حمایت کنیم.

به گزارش ایلنا فرجالله رجبی در نشست نمایندگان شیراز در مجلس با اعضایانجمن اسلامی معلمان استان فارسگفت: تفاوت نمایندگان مجلس با دولتیها در این است که اگر عملکردشان مورد پسند نباشد به راحتی قابل تغییر هستند و اساساً صندوق رأی را برای همین گذاشتند و نیازی به رفتارهای تند نیست. رابطهای که شما با مدیرکل یا سایر متولیان دولتی نمیتوانید داشته باشید.

خبر جدید  فاصله ارزی ایران و دیگر کشورها گردشگری سلامت را تهدید می کند/لزوم برند سازی واقعی در حوزه گردشگری

نماینده مردم شیراز در مجلس بیان کرد: معتقدم باید در میانمدت مکانیزم انتقال مسائل فرهنگیان به ما به عنوان نماینده شما اصلاح شود. این یک عیب و ایراد است.

عضو فراکسیون امید خاطر نشان کرد:انجمن اسلامی معلمان باید به یک شیوه واحد و فرایندی مشخص برای اعمال اراده برسد تا بتواند در مسائل آموزش و پرورش نقشآفرینی کند.

خبر جدید  هزینه مقاومت بهتر از تسلیم شدن است

عضو فراکسیون امید درباره روند طولانی و پرحاشیه انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش فارس هم گفت: در خصوص انتخاب مدیرکل جایز نیست بر ما که بیرون از مجموعه هستیم ایراد بگیرید.

وی ادامه داد: در فاصلهتنها چند ساعت گروههای مختلفی میآمدند و گزینههای مختلفی را برای مدیرکلی مطرح میکردند. شما بگویید که ما باید زبان گویای کدام یک از این گروهها میبودیم.

خبر جدید  واژگونی سرویس کارگران معدن آباده/ یک نفر کشته و 12 نفر مصدوم شدند

نماینده مردم شیراز با دفاع از عملکرد مجلس دهم که به تعبیر او ملغمهای از اصولگرا و اصلاحطلبان است، گفت: رأی شما هرچه باشد برای ما اعتبار دارد و ما مدیون رأی شما هستیم اما اینکه یک سال قبل از انتخابات دستانمان را به نشانه تسلیم بالا ببریم درست نیست چرا کههدف برخی جوسازی و القای ناامیدی است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,