کد خبر: 44233تاریخ انتشار : 1:42:17 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

فرماندار شیراز معرفی شد

فرماندار شیراز معرفی شد

طی مراسمی با تکریم از خدمات و فعالیت‌های فرماندار و سرپرست سابق فرمانداری شهرستان شیراز، محمدرضا امیری، با حکم وزیر کشور، به عنوان فرماندار جدید شیراز معرفی شد.

شعارسال: ظهر پنجشنبه در مراسمی با حضور معاون استاندارفارس و جمعی از نمایندگان مردم شیراز در مجلس، ضمن تکریم از خدمات و فعالیت‌های فرماندار و سرپرست سابق فرمانداری شهرستان شیراز، محمدرضا امیری، به عنوان فرماندار جدید شیراز معرفی شد.

معاون امور اقتصادی استانداری فارس در این مراسم گفت: دولت تدبیر و امید در موضوع فرآیند انتصاب و ارتقاء مدیران، با دقت و وسواس انجام شده است.

یدالله رحمانی افزود: چهارچوب نصب و انتصاب‌ها و ارتقاء کارکنان در وزارت کشور، مشخص و به استانداری‌ها نیز ابلاغ شده است، در این موضوع همه مباحث نظیر تحصیلات، سوابق، تجارب، تعهد و غیره مد نظر قرار دارد.

وی تاکید کرد: فرماندار شیراز مسئولیت سختی را بر عهده دارد.

رحمانی با اشاره به اینکه ۴۰ درصد جمعیت کل استان فارس در شهرستان شیراز زندگی می کنند ، گفت: شیراز دارای ۳ بخش و ۶ شهر و همچنین ۴۷ درصد از کل ۵ هزار صنعت استان در شهرستان است.

رحمانی ادامه داد: از کل ۵۹۸ واحد معدنی فعال در فارس، ۱۰ درصد در شیراز است.

وی افزود: شیراز دارای ظرفیت‌های فراوانی در حوزه کشاورزی و خصوصا در مباحث گردشگری اعم از تاریخی، طبیعی و مذهبی است.

معاون استانداری فارس بر لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان شیراز برای تداوم توسعه متوازن آن تاکید و بیان کرد : دستیابی به این امر مهم نیازمند برنامه ریزی و توانایی مدیریتی مناسب است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار:۱۸بهمن۱۳۹۷ ، کدخبر: ۴۵۳۶۸۵۰: www.mehrnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  می کوشیم یک تیم فوتبال در لیگ برتر داشته باشیم
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , ,