کد خبر: 43441تاریخ انتشار : 1:03:36 - شنبه 2 فوریه 2019

فارس| انصراف تیم بوشهر تاثیری در قهرمانی تیم شهید چمران ندارد

فارس| انصراف تیم بوشهر تاثیری در قهرمانی تیم شهید چمران ندارد

سرپرست شهید چمران لارستان با بیان اینکه کسب دو امتیاز بازی مقابل پتروآموت به‌دلیل عدم حضور نماینده بوشهر هیچ تأثیری در قهرمانی ما نداشته است، گفت: از لحاظ امتیاز و هم تفاضل گل از همه رقبا بالاتر هستیم.

فاطمه کاملی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در لارستان، پس از لغو بازی شهید چمران و پتروآموت بهدلیل حاضر نشدن نماینده بوشهر در هفته پایانی لیگ برتر و قهرمانی لارستان اظهار داشت: تیم پتروآموت بوشهر طی تماس تلفنی با فدراسیون هندبال اعلام کرد که در مسابقه روز جمعه خود با شهید چمران لارستان حاضر نمیشود. علت عدم حضور این تیم برای ما مشخص نیست ولی قطعاً دلایلی را برای فدراسیون عنوان کردهاند.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم رده دومی تأسیسات نمیتواند نسبت به لغو بازیهای شهید چمران بهدلیل عدم حضور رقبا و کسب پیروزی ۱۰ بر صفر به نفع لارستان اعتراض کند، گفت: تأسیسات دریایی و هیچ تیم دیگری نمیتواند نسبت به این مسئلهاعتراض کندچراکه نتیجه ۱۰ بر صفر امروز هیچ تأثیری در قهرمانی ما نداشته است. شهید چمران لارستان هم از لحاظ امتیاز و هم تفاضل گل از سایر رقبا به ویژه نماینده تهران بالاتر است.

خبر جدید  قیمت انواع میوه، مواد پروتئینی و حبوبات در شیراز؛ یکشنبه ۱۹ اسفندماه + جدول

سرپرست شهید چمران لارستان درباره برگزاری جشن قهرمانی تیمش تصریح کرد: منتظر اعلام نظر از سوی فدراسیون هندبال هستیم که چه زمانی و کجا مراسم اهدای کاپ قهرمانی برگزار شودالبته علاوه بر این جشن، باشگاه شهید چمران نیز برای هواداران این تیم مراسم قهرمانی در لارستان برگزار میکند تا در آن حضور پیدا کنندچرا که مردم منتظر برپایی جشن قهرمانی هستند.

خبر جدید  نیات واقفان فارس به سمت تامین مسکن محرومین هدایت شود

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)