رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: در این شرایط خطیر که رهبر فرزانه انقلاب از آن به‌عنوان تهاجم فرهنگی یاد می‌کنند، غفلت ما از این مقوله قابل قبول نیست. " />غفلت از تهاجم فرهنگی دشمن قابل قبول نیست دیار حافظ
کد خبر: 44600تاریخ انتشار : 1:45:17 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

غفلت از تهاجم فرهنگی دشمن قابل قبول نیست

غفلت از تهاجم فرهنگی دشمن قابل قبول نیست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: در این شرایط خطیر که رهبر فرزانه انقلاب از آن به‌عنوان تهاجم فرهنگی یاد می‌کنند، غفلت ما از این مقوله قابل قبول نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع ظهر امروز درجلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکهدشمنان و سردمداران نظام سلطه با صرف هزینههای هنگفت و حضور عملی و آشکار و پنهان خود در عرصههای اجتماعی، سعی در تغییر ذائقه مردم و جوانان ما دارند، اظهار کرد: در این شرایط خطیر که رهبر فرزانه انقلاب از آن بهعنوان تهاجم فرهنگی یاد میکنند، غفلت ما از این مقوله به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

وی با بیان اینکهباید با تمام توان وارد عرصه شده و از ارزش و هنجارهای بومی، ملی و مذهبی خود دفاع کنیم، متذکر شد: متأسفانه امروز عدهای با پز روشنفکرانه، تهاجم فرهنگی را به سخره گرفتهاند و فکر میکنند این یک توطئه توهم است.

خبر جدید  سلامتی و بازدهی کار کارکنان با فعالیت‌های منظم ورزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکهما با اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب،این نیرنگ دشمنان را درک کردهایم، اضافه کرد: بر خردمندان و مؤمنان پوشیده نیست که نیرنگ و حیله دشمنان، همچون خانه عنکبوتسست و بیپایه است و در صورت تلاشی خالصانه میتوان بنیانهای ضعیف این خانه پوشالی را در هم شکست.

زارع، نمادهایی همچون عاشورا و تاسوعا، اربعین حسینی، دعای عرفه، لیالی قدر، پیادهروی اربعین و دیگر شاخصهای مشهود انقلاب و اسلام را شاخصهای قدرتمند و فرهنگساز شیعیان دانست و افزود: با بهره جستن از این فرهنگ غنی و با تأسی از همت والای مجاهدان شهدای تاریخ اسلام و انقلاب، میتوانیم در برابر نظامهای به ظاهر قدرتمند جهانی خودنمایی کرده و خواب سردمداران نظام ظلم و سلطه را آشفته کنیم.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی آماده مشاوره علمی به نیروی انتظامی در كشف جرائم است

وی یادآور شد: ما دانشگاهیان با توجه به اهمیت این نمادها و مقولاتی همچون اردوهای راهیاننور و برنامههای بزرگ مذهبی،ملی،جشنهای مناسبتی و پرداختن به دیگر برنامههای فرهنگی، باید به عنوان بازوی رهبری در این مصاف نابرابرپشت دشمن را به خاک بمالیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده برنامههای در دستور کار این حوزه را تشریح کرد و گفت: قصد داریم در روزهای آینده، نمایشگاه «نور و امید» با همت دانشجویان و با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار کنیم که علاوه بر بُعد فرهنگی آن به اقشار کم برخوردار در دانشگاه نیز توجه شده باشد.

عبدالله عباسی اظهار کرد: فعالیتهای ما غالباً در حوزه فرهنگی به سمتی هدایت میشود که علاوه بر بازخورد ارزشی آن، حداقل بخشی از مشکلات اقتصادی دانشجویان کم برخوردار نیزتقلیل یابد.

خبر جدید  دعوتی از جنس حضور و حماسه

به گزارش آنا، علی پیرمراد مسئول بسیج دانشجویی شهرستان لارستان نیز از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان و اردوی راهیان نور خبر داد و خواستار همکاری بیشتر مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با این حوزه شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,