کد خبر: 44122تاریخ انتشار : 2:17:53 - دوشنبه 18 فوریه 2019

عکاس خبرگزاری مهر با «سرسام» در جشنواره ۱۰۰ ثانیه حضور می یابد

عکاس خبرگزاری مهر با «سرسام» در جشنواره  ۱۰۰ ثانیه حضور می یابد

شیراز- فیلم مستند ۱۰۰ ثانیه ای «سرسام» ساخته امین برنجکار، هنرمند شیرازی و عکاس خبرگزاری مهر در شیراز در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه حضور دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عناوین فیلم‌های مستند پذیرفته شده در بخش‌های مسابقه و اکران دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه اعلام شد که فیلم «سرسام» ساخته امین برنجکار در بخش اکران مستند(مسیر تجربه) به نمایش در می آید.

در پی معرفی مستندهای پذیرفته شده جشنواره فیلم مذکور ۱۳۲ اثر در بخش مسابقه و ۳۷ اثر خارج از مسابقه به رقابت و نمایش می پردازند.

خبر جدید  جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای توسل به اهل بیت (ع) است

برنجکار که عکاس خبری و مستند اجتماعی است پیرامون فیلم «سرسام» به خبرنگار مهر، گفت: کارگردانی را خودم انجام دادم و تدوین و صداگذاری توسط محمدجواد خواست خدایی است.

وی موضوع این فیلم را پرداختن به محرومیت های منطقه سیستان و ‌زابل عنوان کرد و گفت: ساخت این مستند در سفرهایی که برای عکاسی مستند اجتماعی به این نقطه از ایران داشتم میسر شد.

خبر جدید  معاون اول رئیس جمهور سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز است

برنجکار که عکاس خبری خبرگزاری مهر در استان فارس به شمار می رود برای پوشش تصویری سیل در استان سیستان و بلوچستان عازم این منطقه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و به دبیری علی قربانی طی روزهای ۸ تا ۱۰ اسفندماه سال جاری در پردیس سینمایی آزادی- تهران برگزار می‌شود.

کد خبر ۴۵۴۵۱۳۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  برگزاری هفته گرامیداشت خبرنگار با مشارکت نهادهای صنفی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,