کد خبر: 43940تاریخ انتشار : 12:49:08 - پنج‌شنبه 14 فوریه 2019

عوارض محقق شده به حساب شهرداری ها و دهیارهای فارس واریز شد

عوارض محقق شده به حساب شهرداری ها و دهیارهای فارس واریز شد

شیراز – ایرنا – مدیرکل امور مالیاتی فارس اعلام کرد : در ۱۰ ماه سال جاری بیش از ۳ هزار و ۹۵۳ میلیارد ریال عوارض محقق شده به حساب شهرداری‌ ها و دهیاری های استان فارس واریز شده است.

به گزارش ایرنا ، روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی فارس پنجشنبه به نقل از ناصر هاشمی افزود: دراین مدت بیش از یک هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال به شهرداری شیراز و بیش از ۱۳۷ میلیارد ریال نیز به دهیاری‌های شهرستان شیراز واریز شده است.
مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت: شهرداری‌های سایر مناطق استان فارس به جز شهر شیراز نیز یک هزار و ۴۴۸ میلیارد ریال و دهیاری‌های استان نیز یک هزار و ۵۶ میلیارد ریال دراین مدت دریافتی داشته‌اند.
هاشمی افزود: در سال گذشته نیز در مجموع بیش از ۴ هزار و ۱۶۲ میلیارد ریال عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری های استان پرداخت شده است .
وی با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۱۹۹شهرداری و دهیاری در مناطق روستایی و عشایری در سطح استان از عوارض مالیات بر ارزش افزوده بهره مند شده اند، اضافه کرد : میزان عوارض انتقالی به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان فارس از ابتدای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تا کنون بالغ بر ۲۲ هزار میلیارد ریال بوده است.
هاشمی گفت: نقش مالیات بر ارزش افزوده در توسعه اقتصاد کشور و انجام زیر ساخت پروژه های عمرانی بسیار مهم است از این رو گسترش فرهنگ پرداخت مالیات و مشارکت مودیان در این زمینه تاثیرگذار است.
مدیرکل امور مالیاتی فارس با اشاره به اینکه عوارض وصول شده مالیات بر ارزش افزوده در هر شهر و یا منطقه صرفا جهت عمران و آبادانی همان منطقه صرف می شود، افزود: تحقق درآمدهای مالیاتی رابطه مستقیمی با توسعه و پیشرفت هر استان خواهد داشت.
۶۱۱۳ /۱۸۷۶

خبر جدید  بازگشت آلاله‌ها به وطن/ شمیم خوش شهادت در فاطمیه فارس به مشام رسید


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,