کد خبر: 43567تاریخ انتشار : 1:01:51 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019

علما باید مردم را نسبت به شیوه‌ها و شگردهای دشمنان هوشیار و آگاه کنند

علما باید مردم را نسبت به شیوه‌ها و شگردهای دشمنان هوشیار و آگاه کنند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس گفت: علما باید مردم را نسبت به شیوه‌ها و شگردهای دشمنان هوشیار و آگاه کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لارستان، حجتالاسلام و المسلمین عبدالرسول بینازاده امروز در ششمین دوره همایش علماء و روحانیون اهل سنت استان فارس با بیان اینکهتکلیف و وظیفه ما در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی چیست؟ اظهار داشت: آگاه باشیم از این جهت که کجا بودهایم، اینک کجا هستیم و مقصد کجاست؟

وی افزود: ما ۴۰ سال مجاهدت مومنانه و شکوهمند را پشت سر گذاشتهایم و چهل سال است که در راه دستیابی به عزت و استقلال از دست رفته در صحنه آمدهایم و صحنههای باشکوه و به یاد ماندنی را در تاریخ بشر رقم زدهایم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس تصریح کرد: ملت ایران مردمی هستند که در مقابل استکبار ایستادند و «نه» گفتند، از نظر دشمنان جرمشان این بود که میخواستند روی پای خودشان بایستند و به تعبیر دشمن (گاوشیرده ) نباشند.

خبر جدید  استان فارس دوازدهمین استان پیر کشور؛ جمعیت فارس ۳ سال پیرتر شد

بینازاده با اشاره به اینکه ما ۴۰ سال پر از فراز و نشیب، آمیخته با افتخارات و حوادث سنگین و سهمگینی را پشت سرگذاشتهایم، بیان کرد: با توجه به این که این مجلس روحانیت و علماست قابل ذکر است که امثال ما باید نسبت به ایثارگریهایی که در این سالیان شده، بیشتر احساس مسئولیت داشته باشیم و مردم را توجیه کنیم.

وی با توصیه به علما برای تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: علما باید مردم را نسبت به شیوهها و شگردهای دشمنان هوشیار و آگاه کنند.

خبر جدید  گردشگری مذهبی و بایدها و نبایدهای آن؛ محرم ظرفیتی بالقوه برای توسعه گردشگری آئینی

بینازاده با تأکید بر اینکه علما بار سنگین میراث فوقالعاده گرانبهای خون۳۰۰ هزار شهید جان برکف را بر دوش میکشیم و قطعاً فردای قیامت در پیشگاه خداوند مسئول خواهیم بود، عنوان کرد: نباید نسبت به ادای وظیفهبه ویژه در این موقعیت حساس و خطیر بیاعتنا باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس با بیان اینکه عواملی که پیروزی آوردند و انقلاب شکوهمند اسلامی را ایجاد کردند همان عوامل نیز ضامن بقا و تداوم آن خواهد بود، گفت: عواملی همچون وحدت، رهبری، تعهد دینی، احساس مسئولیت و آمادگی برای فداکاری روز افزون از عوامل مهم پیروزی نظام اسلامی ایران شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم ما ۴۰ سال با صلابت و اقتدار ایستادند و ما در ادامه این راه به همان وحدت و اقتدار و احساس مسئولیت نیازمندیم، اضافه کرد: اگر وحدت را از دست بدهیم، نمیتوانیم آنچه که به سختی به دست آوردهایم، حفظ کنیم.

خبر جدید  معاون وزیر بهداشت: بانک شیر مادر در دانشگاه‌های علوم پزشکی راه‌اندازی می‌شود

بینازاده با اذعان به اینکه دشمن وحدت ما را به شدت هدف قرار داده است، افزود: اگر تعهد دینی خود را از دست بدهیم دیگر نمیتوانیم رزمندههایی دلیر، شجاع و جان برکف بسازیم و همه اینها بار مسئولیت ما را سنگینتر میکنند.

به گزارش تسنیم، پیش از این مراسم ساختمان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت لارستاندر زمینی به مساحت یک هزار متر مربع با زیربنای ۹۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال که توسط دبیرخانه شورای برنامهریزی مدارس اهل سنت کشور ساخته شده است، به بهرهبرداری رسید.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)