کد خبر: 43910تاریخ انتشار : 1:13:50 - پنج‌شنبه 14 فوریه 2019

طرح ویژه نظارت بر بازار کالا و خدمات شب عید در فارس آغاز شد

طرح ویژه نظارت بر بازار کالا و خدمات شب عید در فارس آغاز شد

معاون اتاق اصناف مرکز فارس از آغاز طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات شب عید در این استان خبر داد.

محمدمهدی عرب در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از آغاز طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات نوروز ۹۸ در این استان خبر داد و اظهار داشت: این طرح تا ۱۵ فرودینماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به هماهنگیهای انجام شده با تعزیرات حکومتی و دیگر دستگاههای مرتبط برای برگزاری گشتهای مشترک در ایام پایانی سال، عنوان کرد: برای این طرح از ۱۰۰ درصد توان بازرسان اتاق اصناف استفاده خواهد شد و علاوه بر این بیش از ۱۰۰ ناظر افتخاری نیز برای اجرای هرچه بهتر این طرح با اتاق اصناف همکاری میکنند.

خبر جدید  ایجاد مجمع خیرین دانشگاه فنی و حرفه‌ای در شورای عالی خیرین فارس تصویب شد

عرب با بیان اینکه برای سهولت رسیدگی به شکایات گروههای بازرسی ثابت و سیار در نقاط مختلف شهر مستقر میشوند، عنوان کرد: در این طرح نظارت بر توزیع میوه طرح تنظیم بازار، پایش و نظارت مستمر بر نحوه خدماترسانی پارکینگها، نظارت بر رعایت ضرایب سود قانونی، نصب برچسب و صدور فاکتور انجام میشود.

وی ایجاد بستر مناسب در قیمتگذاری مصوب کالاها، تشدید کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویتدار به ویژه مایحتاج عمومی، ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی و نظارت دقیق برکیفیت و قیمت کالاها، پیشگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری به شکایات و گزارشات مردمی از جمله اهداف این طرح عنوان کرد.

خبر جدید  آغاز برنامه‌های دهه کرامت در سومین حرم اهل بیت، پیاده‌روی دختران احمدی در شیراز برگزار شد

معاون بازرسی اتاق اصناف مرکز فارس گفت: همشهریان عزیر در صورت بروز هرگونه تخلف با تلفن ۳۲۳۴۰۰۰۰ در ارتباط باشند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)