کد خبر: 51196تاریخ انتشار : ۱۹:۲۱:۲۹ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

صدور کیفرخواست قاتل امام جمعه کازرون در هفته آینده

صدور کیفرخواست قاتل امام جمعه کازرون در هفته آینده

ایلنا: رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: تلاش می‌کنیم پس از تکمیل تحقیقات و طی شدن مراحل قانونی در هفته پیش‌رو کیفرخواست پرونده قاتل امام جمعه کازرون صادر شود.

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: تلاش می‌کنیم پس از تکمیل تحقیقات و طی شدن مراحل قانونی در هفته پیش‌رو کیفرخواست پرونده قاتل امام جمعه کازرون صادر شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس رئیس کل داد گستری استان فارس به نمایندگی از ریاست قوه قضائیه با حضور در منزل حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون ضمن ابراز همدردی با خانواده و منسوبان وی، فقدان این عالم وارسته را تسلیت گفت.

در این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب شیراز و جمعی از معاونان دادگستری فارس نیز حضور داشتند حجتالاسلام سید کاظم موسوی وی را فردی سادهزیست، منصف و مردمدار توصیف کرد و افزود: همانگونه که قاتل در کوتاهترین زمان پس از ارتکاب جنایت دستگیر شد، دستگاه قضایی استان نیز رسیدگی به پرونده مذکور را در دادسرای شهرستان کازرون با سرعت پیگیری میکند.

رئیس کل دادگستری استان فارس افزود: تلاش میکنیم پس از تکمیل تحقیقات و طی شدن مراحل قانونی در هفته پیشرو کیفرخواست صادر شود و پس از ارجاع پرونده به دادگاه صالح مجازات قانونی فرد مذکور را در کوتاهترین زمان اجرا کنیم.


منبع :: صدور کیفرخواست قاتل امام جمعه کازرون در هفته آینده