کد خبر: 44160تاریخ انتشار : 1:07:32 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019

شیراز میزبان دوازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران است

شیراز میزبان دوازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران است

مدیرکل میراث فرهنگی فارس از برگزاری دوازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران در مدت  ۴ روز در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان فارس، مصیب امیری با بیان خبر فوق اظهار داشت: در توسعه و رونق گردشگری یک منطقه، علاوه بر ایجاد زیرساختهای استاندارد و انجام امور زیربنایی، نقش راهنمایان گردشگری به عنوان سفیران فرهنگی بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس با اشاره به ظرفیتهای عظیم استان فارس و تاثیر گردشگری بر کارآفرینی و رونق اقتصادی ابزار امیدواری کرد: این گردهمایی بتواند در معرفی هرچه بهتر استان موثر باشد.

خبر جدید  پیکر امام جمعه فقید کازرون با حضور پرشور مردم تشییع شد

بنا بر این گزارش، در ادامه رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری فارس اضافه کرد: گردهمایی بزرگ راهنمایان گردشگری ایران از ۳۰ بهمن لغایت ۳ اسفندماه، با شعار میراث جهانی، راهنمای ایرانی در استان برگزار میشود.

امیر سبوکی افزود: حدود هزار راهنمای گردشگری از سراسر ایران در این گردهمایی حضور دارند.

خبر جدید  وزیر اطلاعات: متولیان بیمه برای پرداخت خسارت سیل‌زدگان تعجیل کنند

وی دربارهبرنامههای شاخص این گرهمایی ۴ روزه نیز بیان کرد: اجرای ۶ سمینار تخصصی و برگزاری تور آشناسازی با تاکید بر معرفی میراث جهانی فارس، محور زندیه و جاذبههای تایخی-مذهبی به ویژه در بافت تاریخی شیراز از برنامه تدوین شده این گردهمایی است.

سبوکی ضمن اعلام اجرای یک رویداد ویژه در بعد از ظهر یکم اسفندماه، تصریح کرد : برنامه اصلی این گردهمایی، روز پنج شنبه ۲ اسفند ماه در تالار حافظ با حضور مسئولاناستانی و محلی و رونمایی از سامانه پاسخگوی گردشگری ایران و تمبر یادمان برگزار میشود.

خبر جدید  دومین کارخانه نوآوری کشور در شیراز ایجاد می‌شود

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)