کد خبر: 43744تاریخ انتشار : 3:35:58 - یکشنبه 10 فوریه 2019

شهر باید برای کم توان‌ترین قشر جامعه ساخته شود

شهر باید برای کم توان‌ترین قشر جامعه ساخته شود

شیراز-ایرنا-رئیس شورای شهر شیراز گفت: شورای پنجم این شهر تاکید دارد که شهر باید برای ضعیف‌ترین اقشار همچون کودکان و سالمندان ساخته شود تا در نتیجه آن همه اقشار بتوانند به سهولت از آن استفاده کنند.

به گزارش دریافتی شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سیداحمدرضا دستغیب در آیین کلنگ زنی مجموعه تفریحی – ورزشی بوستان کسری افزود: سال نخست فعالیت شهرداری و شورای پنجم به علت لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از یک سو و مشکلات اقتصادی از سوی دیگر سال دشواری بود اما سال های آتی را سال شکوفایی شورا و شهرداری می دانیم و پروژه های فرهنگی، اجتماعی و فضای سبز را با هدف کاهش فاصله شمال و جنوب شهر اجرا خواهیم کرد.
شهردار منطقه ۳ شیراز نیز در این آیین اعلام کرد: عملیات اجرایی بوستان کسری در بلوار نصر واقع در منطقه سه شهرداری شیراز با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر آغاز شد.
فرود بذرافشان افزود: این بوستان با شش هزار مترمربع مساحت در بلوار نصر خیابان کسری واقع شده و شامل پارک ترافیکی، محل بازی کودکان، مسیر دوچرخه سواری و … است.
بذرافشان ادامه داد: تلاش خواهیم کرد که بوستان کسری در سال ۹۸ افتتاح شود و شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند.
شهردار منطقه سه اضافه کرد: استانداردهای شهر دوستدار کودک نیز در این بوستان رعایت خواهد شد تا شاهد فضایی ایمن و مفرح برای کودکان باشیم.
۹۸۷۳ / ۱۸۷۶


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بنزین یورو 4 به شیراز باز می گردد