کد خبر: 44158تاریخ انتشار : 1:07:29 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019

شهردار شیراز: ساخت ۱۰ پروژه عمرانی شاخص انسان‌محور کلید می‌خورد

شهردار شیراز: ساخت ۱۰ پروژه عمرانی شاخص انسان‌محور کلید می‌خورد

شهردار شیراز گفت: پس از پایان پروژه‌های نیمه تمام، شهرداری۱۰ پروژه شاخص انسان‌محور را در کنار سایر پروژه‌های کوچک و بزرگ شهرداری‌های مناطق و سازمان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، حیدر اسکندرپور عصر امروز در جلسه علنی شورای شهر شیراز، اظهار داشت: برنامه شهرداری برای سال ۹۷ تکمیل پروژههای نیمه تمام عمرانی سطح شهر بود و از این رو فرصتی برای پرداختن به پروژههایی همسو با دیدگاههای جدید مجموعه شورا و شهرداری نداشتیم اما از سال آینده به این مهم توجه میشود.

شهردار شیراز با تاکید بر اینکه در سال آینده اقدامات مناسب و کارگشایی در خصوص سه پروژه اجرای شهرداری الکترونیک، انجام ممیزی و تطبیق نقشهها انجام میشود، بیان کرد: به نمایندگی از مجموعه مدیریت شهری این اطمینان را به شورا و شهروندان می دهم که تلاش و کوشش مجموعه شهرداری در سال آینده با جدیت و قدرت بیشتری ادامه مییابد.

اسکندرپور در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری درخواست شهرداری از معاون اول رییس جمهور در آیین افتتاح ایستگاه خط یک قطار شهری میدان امام حسین (ع) در خصوص مساعدت برای اجازه انتشار اوراق مشارکت خط ۲ مترو گفت: با دستور جهانگیری معاون اول رییس جمهور مشکل مربوط به انتشار ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای احداث خط ۲ مترو شیراز حل شد.

خبر جدید  نمایشگاه عکس سیما و منظر شهری در شیراز گشایش یافت

شهردار شیراز با اشاره به مکاتبه با معاون اول رییس جمهور در مورد وضعیت نامطلوب آسفالت کمربندی این کلانشهر افزود: همچنین با دستور وی مقرر شد آسفالت کمربندی در اولویت پروژههای اداره راه و شهرسازی قرار گیرد.

وی با یادآوری افتتاح ۲۵ پروژه شهری در دهه مبارک فجر گفت: با همکاری، برنامهریزی و اولویت بندی علی رغم وجود محدودیت های مالی و نوسانات نرخ ارز شاهد افتتاح و بهره برداری از سه پروژه بزرگ شهری تقاطع سه سطحی شهدای کشن، تقاطع شهدای انقلاب و ایستگاه خط یک قطارشهری میدان امام حسین (ع) بودیم.

خبر جدید  مجمع خیران شهرساز مشهد راه‌اندازی می‌شود

اسکندرپور سرعت اجرای این سه پروژه بزرگ شهری را فوق العاده دانست و افزود: سرعت اجرای تقاطع سه سطحی شهدای کشن یک رکورد در کشور بود به طوری که براساس پیشبینیهایی که از قبل صورت گرفته مقرر شده بود، ایستگاه قطار شهری میدان امام حسین (ع) در هفته دولت و تقاطع شهدای کشن در دهه فجر سال آینده افتتاح شود اما با تسریع در روند اجرای این پروژهها شاهد افتتاح آنها با حضور معاون اول رییس جمهور در دهه فجر بودیم.

خبر جدید  جهاد دانشگاهی فارس زیرساخت بازار کار را برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فراهم می‌کند

شهردار شیراز اضافه کرد: به شهروندان شیرازی قول می دهم که در هفته دولت و دهه فجر سال ۹۸ پروژه های شاخصی را به مرحله افتتاح و بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)