رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: شهادت، انتخاب بهترین نوع وداع با دنیا در راه ارزش‌های متعالی است و امام(ره) این ارزش ناب را در جهان زنده کرد. " />شهادت بهترین نوع وداع با دنیا در راه ارزش‌های متعالی است دیار حافظ
کد خبر: 43579تاریخ انتشار : 1:51:50 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019

شهادت بهترین نوع وداع با دنیا در راه ارزش‌های متعالی است

شهادت بهترین نوع وداع با دنیا در راه ارزش‌های متعالی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: شهادت، انتخاب بهترین نوع وداع با دنیا در راه ارزش‌های متعالی است و امام(ره) این ارزش ناب را در جهان زنده کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع ظهر امروز در مراسمتجلیل از خانواده بزرگوار شهید احمد خلیلزاده که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برگزار شد با برشمردن صفات و خصوصیات برجسته شهدا گفت: شهدا نظارهگر اعمال ما هستند و از جایگاه رفیعی در نزد خدا برخوردار هستند.

وی با بیان این جمله که بر اساس روایات مستند اسلامی هرکس که از ارزشهای متعالی انسانی دفاع کند و در این راه کشته شود، شهید محسوب میشود، اظهار کرد: مقام و منزلت شهدا دارای سلسله مراتب متفاوتی هستند و آنان برخلاف انسانهای عادی که میمیرند، محدودیت نداشته و لذات دنیایی پس از مرگ ظاهری را به حد کمال تجربه کرده و از نعمتهای وصف ناشدنی الهی برخوردار هستند.

خبر جدید  تیم فارس قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک دانشگاه آزاد اسلامی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار کرد: تکریم و تعظیم شهیدان، تلاشی مقدس بود در برافراشتن پرچم سرخ استقلال و آزادی بشریت از یوغ ذلت و اسارت و یک حرکت باارزشی است در راستای احیای ارزشهای مکتب توحیدی و عدالتخواهی در زمانی که این اصول ارزشمند به دست انسانهای دنیاطلب، کمرنگ شده یا از بین رفته است.

زارع با بیان این موضوع که شهادت، انتخاب بهترین نوع وداع با دنیا در راه ارزشهای متعالی است، خاطرنشان کرد: امام راحل با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این ارزش ناب را در جهان زنده و فرهنگ شهادتطلبی و عدالتخواهی را به عنوان فریضهای ارزشمند در زندگی بشریت احیا کرد.

خبر جدید  دستاوردهای نظام با تدوین و اجرای برنامه‌های تأثیرگذار بازگو شود

وی گفت: شهدای انقلاب با خون خود در تأسیس انقلاب اسلامی سهیم بودند، انقلابی که در ایران اسلامی به رهبری امام راحل پایهگذاری شد و براساس فرهنگ آزادیخواهی برای تمام ملتهای مستضعف، شکل گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکه شهید احمد خلیلزاده، نمونهای از هزاران انسانهای آزاده است که با رشادت خود منجر به تأسیس انقلاب اسلامی شده است، اظهار کرد: در روند پیروزی انقلاب اسلامی، روحیه شهادتطلبی، ایثار، اتحاد و همبستگی به حدی جلوهگر بود که تمام قدرتهای استکباری هم نتوانستند در مقابل اراده برحق ملت ستمدیده ایران، خللی ایجاد کنند.

خبر جدید  دنیا تشنه فرهنگ مهدویت است

به گزارش آنا، در این مراسم از خانواده شهید احمد خلیلزاده که از کارکنان این واحد دانشگاهی هستند با لوح سپاس تجلیل شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,