کد خبر: 44164تاریخ انتشار : 1:22:29 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019

سومین کنگره بین المللی سلامت همراه در شیراز برگزار می شود

سومین کنگره بین المللی سلامت همراه در شیراز برگزار می شود

شیراز _ سومین کنگره بین المللی سلامت در تاریخ دوم و سوم اسفند ماه در شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جلیل معصومی ظهر دوشنبه در نشست خبری سومین کنگره بین المللی سلامت همراه افزود: این کنگره با هدف ایجاد فضایی جهت تبادل ایده ها، مفاهیم، تکنیک ها، آزمایش ها و برنامه های کاربردی دستگاه های ارتباطی موبایل مانند تلفن همراه، کامپیوترها و رایانه های شخصی جیبی در استفاده از خدمات و اطلاعات بهداشت سلامت است.

وی با اشاره معرفی اپلیکیشن های حوزه سلامت، اظهار داشت: این اپلیکشین ها ترافیک حضور بیمارانی که نیاز به حضور رو در رو ندارد را کاهش می دهد.

خبر جدید  ماهیانه یک هزار عمل جراحی در بیمارستان مادر و کودک انجام می شود

وی بیان کرد: در این کنگره ۳۰ اپلیکیشن حوزه سلامت معرفی می شود.

دبیرعلمی سومین کنگره بین المللی سلامت همراه ادامه داد: این کنگره با هفت محور دستورالعمل ها و استانداردهای سلامت همراه، خدمات بیمار محور در سلامت همراه، ارتقا سلامت و سلامت همراه، کارآفرینی،سرمایه گذاری و بازاریابی در سلامت همراه، مخاطرات و چالش های سلامت همراه، کاربرد فناوری های نوین در سلامت همراه، سیستم اطلاعات سلامت و سلامت همراه برگزار می شود.

خبر جدید  همایش ریحانه النبی، نگاه جوانان به حضرت زهرا(س) را متحول کرد

معصومی با بیان اینکه این گنکره در روز های اول و دوم اسفند در شیراز برگزار می شود، افزود:تاکنون حدود ۵۰۰ نفر برای شرکت در سومین کنگره بین المللی سلامت همراه ثبت نام کرده اند که در این کنگره مهمانی ۵ کشور آلمان، آمریکا،استرالیا ، پاکستان و ترکیه حضور دارند.

خبر جدید  ثبت ۲۷ هزار ازدواج در فارس/ متاهلان سازگاری اجتماعی بیشتر دارند

وی با اشاره به اینکه این کنگرهبه ریاست دکتر لنکرانی برگزار می شود، گفت: تاکنون ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده است که ۲۳۰ مقاله آن به صورت پوستر ، سخنرانی و… ارائه می شود.

کد خبر ۴۵۴۵۶۲۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,