کد خبر: 44516تاریخ انتشار : 1:03:34 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019

سه بند حذف شده به طرح سامانه شفافیت باز می‌گردد

سه بند حذف شده به طرح سامانه شفافیت باز می‌گردد

ایلنا: رییس کمیسیون حقوق شهروندی شورای‌شهر شیراز گفت: سه بند حذف شده از طرح سامانه شفافیت به آن باز می‌گردد.

رییس کمیسیون حقوق شهروندی شورای‌شهر شیراز گفت: سه بند حذف شده از طرح سامانه شفافیت به آن باز می‌گردد.

به گزارش ایلنا، مهدی حاجتی از طراحان این طرح در دفاع از یک فوریت آن گفت: شورایشهر شیراز در حوزهی شفافیت در شهرداری و شورا زودتر از شورای شهر تهران اقدام کرده اما در اجرای فرایند بارگذاری اطلاعات، بهدلیل مصادف بودن با برنامه پنج ساله سوم اجرای این مهم به تاخیر افتاد.

خبر جدید  سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منصوب شد

رییس کمیسیون حقوق شهروندی شورایشهر شیراز با اشاره به رونمایی این سامانه در تهران از هفته گذشته افزود: این اقدام سبب شد افکار عمومی شورای شهر و شهرداری شیراز را با این پرسش مواجه کند که چرا اجرای این طرح به تاخیر افتاده است؟

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز گفت: دلیل یک فوریت این طرح، پاسخ به افکار عمومی، مطالبات عمومی، تکمیل اطلاعات سامانه شفافیت و اغاز شروع به کار سامانه است.

خبر جدید  تشکل های مردم نهاد مکمل و بازوی توانمند دولت هستند/ حفظ و احیای سرمایه های اجتماعی با همراهی سمن ها امکان پذیر است

حاجتی ابراز کرد: سه بند الزام شهرداری به بارگذاری اطلاعات اسامی کارکنان و نیروی انسانی شهرداری، حقوق و دستمزد مدیران شهرداری و گزارش سفر مدیران و کارکنان شهرداری به خارج از کشور در سامانه شفافیت پیش از این حذف شده بود که مجدد به صحن علنی ارجاع شده تا مورد بررسی دوباره قرار گیرد. سامانه شفافیت مراحل طراحی خود را طی کرده و بزودی با اطلاعات مد نظر شورای شهر شیراز در دسترس عموم قرار میگیرد.

خبر جدید  شیراز نیازمند آرامستان مشاهیر است

وی اظهار امیدواری کرد با تصویب سه بند حذف شده، موارد مرتب با این بندها نیز در سامانه شفافیت بارگذاری شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,