کد خبر: 57303تاریخ انتشار : 10:46:29 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

سند مالکیت قله «بل» اقلید به نام دولت صادر شد

سند مالکیت قله «بل» اقلید به نام دولت صادر شد

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس با اشاره به صدور سند قله «بل» شهرستان اقلید به نام دولت، گفت: با اشراف به اینکه صدور اسناد این اراضی از مهم‌ترین راهکار‌ها در جلوگیری از تعدی افراد سودجو و فرصت طلب می‌باشد حرکت خود در این راستا با محوریت دفاع از حقوق بیت المال را تداوم خواهیم بخشید.

شعار سال:سید مهدی هاشمی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس گفت:با همت اداره ثبت اسناد و املاک اقلید سند قله “بل” در این شهرستان به نام دولت جمهوری اسلامی صادر و به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اقلید تسلیم شد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس، ادامه داد: از برنامه‌های این اداره کل در سرعت بخشی به صدور اسناد ملی و دولتی در صورت تداوم همکاری این ادارات و ارسال نقشه‌های مبتنی بر استاندارد‌های کاداستر و سامانه شمیم است.

خبر جدید  ادعای تفکیک استان فارس کذب است

همچنین وی مستندسازی اراضی ملی را ضامن حفظ و حراست از این اراضی برشمرد و خاطرنشان کرد: با اشراف به اینکه صدور اسناد این اراضی از مهم‌ترین راهکار‌ها در جلوگیری از تعدی افراد سودجو و فرصت طلب می‌باشد حرکت خود در این راستا با محوریت دفاع از حقوق بیت المال را تداوم خواهیم بخشید.

خبر جدید  سیاست های کلی جمعیت باید به برنامه های عملیاتی تبدیل شود

گفتنی است کوه بل به معنای بلند، مرتفع‌ترین قله کوهستان سفید از منطقه زاگرس و بلندترین کوه استان فارس می‌باشد که در بخش مرکزی شهرستان اقلید واقع شده است. این کوه با ارتفاع ۳ هزار و ۹۴۳ متر یازدهمین قله بلند ایران محسوب می‌شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا ، تاریخ انتشار: ۲۳شهریور ۱۳۹۸، کدخبر : ۹۶۷۵۹۱ ، www.ilna.news

خبر جدید  دیه فوت‌شدگان از کرونا در برنامه‌های دورهمی فسا بر عهده صاحب مجالس است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,