کد خبر: 44622تاریخ انتشار : 11:41:22 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

ساخت همزمان ۱۵ بیمارستان در فارس

ساخت همزمان ۱۵ بیمارستان در فارس

شیراز- معاون توسعه مدیریت و منابع د انشگاه علوم پزشکی شیراز از ساخت همزمان ۱۵ بیمارستان در فارس خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد شریفی در آیین بزرگداشت روز مهندس با اعلام رضایت و سپاس وزارت بهداشت از عملکرد حوزه مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، گفت: با همت مدیر، مهندسان و سایر همکاران این مدیریت، در حال حاضر ۱۵ بیمارستان در استان فارس در حال ساخت است.

وی با اشاره به بهره گیری گسترده دانشگاه از ظرفیت قانونی تهاتر، برای تسویه بدهی های مالی، افزود: میزان تخصیص اعتبار ملی در بیشتر طرح های عمرانی، نزدیک به ۹۰ درصد بوده است.

او با اشاره به تصمیم مدیریتی مبنی بر ممنوعیت هزینه کرد از درآمد اختصاصی برای برنامه های عمرانی، به جز در حوزه اورژانس، بیان کرد: در سال آینده، اولویت بندی طرح های عمرانی، بر مبنای درصد پیشرفت فیزیکی آنها صورت می پذیرد و طرح های با درصد پیشرفت بیشتر، اولویت بالاتری دارند.

شریفی موضوع تعمیر و نگهداشت تجهیزات، برای پیشگیری از هزینه کردهای جبرانی را بسیار ضروری و دارای اولویت دانست و خواستار توجه بیش از پیش مسوولان و کارشناسان فنی واحدها به این امر مهم شد.

مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه نیز با تقدیر از همه مهندسان و تلاشگران عمرانی حوزه سلامت در فارس گفت: با ارزیابی عملکرد انجام شده، تعدادی از همکاران واحدهای ستادی و بیمارستان ها و شبکه های بهداشت و درمان، برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

سالار خواجه پور افزود: پوریا صبازاده» و محمدرضا نقیبی نژاد از ستاد دانشگاه، حسین منجذب از بیمارستان نمازی، و محمد رضایی مهر از شبکه بهداشت و درمان مرودشت، به عنوان برگزیدگان امسال و همچنین محمدجواد داوودی و محسن لوایی به عنوان پیشکسوتان بازنشسته سال های پیشین، قدردانی شدند.

آیین بزرگداشت روز مهندس با حضور مهرداد شریفی معاون توسعه مدیریت و منابع، سالار رحیمی مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع، سالار خواجه پور مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه و کارشناسان ستادی و محیطی حوزه فنی دانشگاه در مجتمع ولایت برگزار شد.

کد خبر ۴۵۵۳۹۲۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  آثار حجت الاسلام انصاری نژاد در شیراز رونمایی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,