کد خبر: 43998تاریخ انتشار : 1:42:10 - شنبه 16 فوریه 2019

زنی به بهانه ثبت نام سفر زیارتی ۶میلیارد ریال کلاهبرداری کرد

زنی به بهانه ثبت نام سفر زیارتی ۶میلیارد ریال کلاهبرداری کرد

شیراز-ایرنا-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: زنی که با جعل عنوان مددکار اداره کل زندان ها و به بهانه اعزام کاروان زیارتی به عتبات عالیات از ۳۰۰ نفر از مردم این استان ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در شیراز دستگیر شد.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در گزارش روز جمعه خود به نقل از سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی بیان داشت: ماموران پلیس اطلاعات این استان پس از مطلع شدن از موضوع این کلاهبرداری، شناسایی و دستگیری متخلفان را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از اقدامات فنی و پلیسی، مخفیگاه متهم و یک نفر از همدستانش را شناسایی کردند و این ۲کلاهبردار را که قصد خروج از استان فارس داشتند در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.
گودرزی ادامه داد: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی اقرار کردند، به بهانه اعزام به عتبات عالیات با هزینه یک سوم بها و تعهد پرداخت دو سوم دیگر از طریق خیران، از ۳۰۰ نفر در استان فارس ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کردند.
این مقام انتظامی گفت: مردم برای ثبت نام و سفر به عتبات عالیات از طریق دفاتر زیر نظارت حج و زیارت اقدام کنند و فریب افراد کلاهبردار را نخورند.

خبر جدید  احیای 8 گذر تاریخی شیراز در سال 97/ دبیرخانه دائمی رویدادهای فرهنگی ـ هنری ایجاد می‌شود

**توقیف کامیون های حامل ۴۲۰ راس دام قاچاق در خرم بید
فرمانده انتظامی استان فارس همچنین بیان کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی شهرستان خرم بید هنگام کنترل خودروهای عبوری، سه دستگاه کامیون حامل ۴۲۰ راس دام قاچاق را که فاقد پروانه بهداشتی و مجوز حمل بود، توقیف و سه نفر را دستگیر کردند.
گودرزی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، گفت: برابر نظر کارشناسان ارزش احشام قاچاق مکشوفه، هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
شهرستان خرم بید به مرکزیت صفا شهر در ۱۸۷کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.
۹۳۸۷ /۶۱۱۸

خبر جدید  وقف منزلی با نیت كمك به مستمندان در فیروزآباد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,