کد خبر: 150تاریخ انتشار : 9:54:40 - پنج‌شنبه 23 نوامبر 2017

رونمایی از سه نوآوری شرکت های دانش بنیان فارس در هفته پژوهش و فناوری

رونمایی از سه نوآوری شرکت های دانش بنیان فارس در هفته پژوهش و فناوری

سه نوآوری شرکت های دانش بنیان فارس در قالب طرح های تولید پیش داروی ضد سرطان تاکسول، رنگ مقاوم دربرابر حرارت، جریان الکتریکی و خوردگی با نام ‘سنتر نانو گرافن’ و ابزار تمیزکننده دهانه چاه به کمک امواج فراصوت همزمان با هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی رونمایی می شوند. شعار سال: دکتر فرید مُر […]

سه نوآوری شرکت های دانش بنیان فارس در قالب طرح های تولید پیش داروی ضد سرطان تاکسول، رنگ مقاوم دربرابر حرارت، جریان الکتریکی و خوردگی با نام ‘سنتر نانو گرافن’ و ابزار تمیزکننده دهانه چاه به کمک امواج فراصوت همزمان با هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی رونمایی می شوند.

شعار سالدکتر فرید مُر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته پژوهش و فناوری امسال در ۲ سطح ملی و استانی برگزار می شود که رونمایی از این طرح های شرکت های دانش بنیان فارس در سطح ملی صورت می گیرد.

خبر جدید  شناسایی ۹۰ مورد جدید ابتلاء به ویروس کرونا در فارس

وی اظهار کرد: برنامه های ویژه هفته پژوهش و فناوری در سطح استان فارس از چهارم تا دهم آذرماه و در سطح ملی از ۲۲ تا ۲۷ آذرماه جاری برگزار می شود.

این مقام مسئول گفت: در هفته پژوهش و فناوری استانی از سه ایده و سه نوآوری برتر در این پارک رونمایی و برای شرکت در جشنواره ملی معرفی می شود.

خبر جدید  وزیر نیرو به فارس سفر می کند

مُر ادامه داد: هم اینک ۲۴۱ شرکت فناور در پارک علم و فناوری فارس مستقر هستند که ۳۲ شرکت از این تعداد به صورت دانش بنیان در حال فعالیت هستند.

وی گفت: این پارک هم اینک ظرفیت پذیرش و میزبانی ۳۰۰ شرکت را دارد و با توسعه فضا در آینده نزدیک، این ظرفیت افزایش می یابد.

خبر جدید  رمضان؛ ماه دلدادگی به معبود

رئیس پارک علم و فناوری فارس اظهار کرد: پارسال بیش از ۴۰ درصد بودجه پارک صرف حمایت از شرکت ها شد که پیش بینی می شود این حمایت ها در صورت تداوم تنگناهای اعتباری با چالش هایی مواجه شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری جمهوری اسلامی ، تاریخ انتشار ۱ آذر ۹۶، کدمطلب:۸۲۷۳۸۷۴۶، www.irna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , ,