کد خبر: 43944تاریخ انتشار : 0:57:55 - جمعه 15 فوریه 2019

رونمایی از خودروی ۱۵ میلیاردی جمعیت هلال‌احمر در لامرد

رونمایی از خودروی ۱۵ میلیاردی جمعیت هلال‌احمر در لامرد

ایلنا: یک‌دستگاه خودروی نجات(تیپ۲) به جمعیت هلال‌احمر لامرد اختصاص پیدا کرد که امروز پنج شنبه ۲۵ بهمن از این خودرو رونمایی شد.

یک‌دستگاه خودروی نجات(تیپ۲) به جمعیت هلال‌احمر لامرد اختصاص پیدا کرد که امروز پنج شنبه ۲۵ بهمن از این خودرو رونمایی شد.

به گزارش ایلنا از لامرد، سید محسن علوی (نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس) در آیین رونمایی از خودروی نجات جمعیت هلالاحمر شهرستان لامرد گفت: الحمدالله در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ قریب به ۱۷۰ پروژه در شهرستان لامرد و مُهر افتتاح و کلنگ زنی شد که بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه هایی بود که در این منطقه به بهره برداری رسید.
183459

وی خاطرنشان کرد: حضور مدیران جوان باعث خدمترسانی به مردم شریف منطقه شده که تداوم فعالیت مدیران جوان و ایجاد انگیزه در آنان سبب توسعه و پیشرفت بیش از پیش در این دو شهرستان خواهد شد.

خبر جدید  اجرای طرح ضیافت الهی در ۳۰۰ بقعه متبرکه فارس

در ادامه محمدی از امدادگران شهرستان خواستار افزایش ستهای امدادی برای عملیات امداد و نجات در کوهستان و حمایت از نیروهای امدادی شد.

در پایان با حضور پیوندی (رئیس جمعیت هلالاحمر کشور) و هیاتهمراه، معاون فرماندار لامرد و امدادگران از خودروی نجات تیپ ۲ جمعیت هلالاحمر شهرستان لامرد با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال رونمایی شد.

خبر جدید  مرگ 7 نفر در استان فارس بر اثر سوءمصرف مشروبات الکلی

براساس جزییات اعلام شده از سوی جمعیت هلالاحمر؛ خودروی نجات تیپ ۲ دارای ویژگیهایی از جمله کاربری در حوادث جادهای و کوهستان، ست هیدرولیک وبر شامل موتور و قیچی فک، جک تلسکوپی، ست کامل نجات در کوهستان برای دو نفر و ست سبک نجات، موتور برق ۶۵۰۰ وات هوندا برای تامین برق موردنیاز، برج نوری به ارتفاع چهار و نیم متر برای روشنایی منطقه عملیاتی است.

خبر جدید  ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

DSC_0306DSC_0283


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,