رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: روز قدس همواره مورد بغض و کینه دشمنان انقلاب اسلامی اعم از سردمداران کفر تا حاکمان مرتجع منطقه قرار داشته است. " />
کد خبر: 51184تاریخ انتشار : ۲۰:۴۳:۱۶ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸

روز قدس همواره مورد بغض و کینه دشمنان اسلام بوده است

روز قدس همواره مورد بغض و کینه دشمنان اسلام بوده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: روز قدس همواره مورد بغض و کینه دشمنان انقلاب اسلامی اعم از سردمداران کفر تا حاکمان مرتجع منطقه قرار داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع به مناسبت روز جهانی قدس و اعلام انزجار از جنایات صهیونیستهای غاصب و آمریکای جنایتکاربا ارسال پیامی از دانشجویان و همکاران دانشگاهیخواست تا با حضور گسترده در این مراسم یک بار دیگر به ندای امام و مقتدای خود لبیک گفته و با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.

در این پیام آمده است:همانگونه که به خوبی واقف و مستحضر هستید «من باب، فان الذکری تتفع المومنین»، دشمنان قسم خورده منطقهای و بینالمللی ما در یک هماوردی ناجوانمردانه و هجمهای ناعادلانه تمام تلاش خود را علیه ملت قهرمان ایران بهکار گرفته و سعی دارند علاوه بر به استیصال کشاندن معیشت ملت قهرمان ایران، آرمانهای امت اسلامی با محوریت امالقرایی ایران سرافراز را نیز به فراموشی سپرده و به تاریخ بسپارند.

در پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان تصریح شده است: در این شرایط حساس ضروری است که همه اقشار جامعه از هر جناح و سلیقهای دست در دست هم داده و پشت سر ولی و امام عادلبا زمانشناسی و مکانشناسی خود نقشههای شیاطین زمانه را نقش بر آب کنند. قطعاً حضور مقتدرانه و متحدانه اقشار مختلف جامعه اسلامیمان که مصداق آیه الهی «کانهم بنیان مرصوص» است، موجب نزول آرامش و سکینه بر قلب مومنین و رزمندگان محور مقاومت شده و آنها را در مسیر پربهجت منتخب خود مصممتر خواهد کرد.

در پیام زارععنوان شده است: طبیعی است برجستهترین نماد بارز انسجام و همبستگی ما شرکت در مراسم و جشنهای ملی و آیینی بوده که برجستهترین آنها در این ایام، روز مبارک قدس است. روز قدس که یادگار ماندگار امام راحل و باقیاتالصالحات آن مصلح بزرگ قرن است، همواره مورد بغض و کینه دشمنان انقلاب اسلامی، اعم از سردمداران کفر تا حاکمان مرتجع منطقه قرار گرفته که این وظیفه ما را در بزرگداشت این مناسبت سترگ سنگینتر میکند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: روز قدس همواره مورد بغض و کینه دشمنان اسلام بوده است