فرمانده سپاه ممسنی گفت: روز قدس شعله‌های خشم این جهاد مقدس را برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرده است. " />
کد خبر: 51222تاریخ انتشار : ۲۰:۴۸:۳۵ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

روز قدس عزم مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرد

فرمانده سپاه ممسنی گفت: روز قدس شعله‌های خشم این جهاد مقدس را برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرده است.

روز قدس عزم مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممسنی، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی همراه و همگام با اقشار مختلف مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان ممسنی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

در ابتدای این مراسم فرمانده سپاه ممسنی به عنوان سخنران اصلی درباره عظمت روز قدس و نابودی رژیم صهیونیستی و حماسه مردمی برای برگزاری روز قدس صحبت کرد.

امید نصیبی معامله نافرجام قرن را سند رسوایی مدعیان دموکراسی و حقوق ملتها دانست و گفت: اقدام انقلابی و حکیمانه امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه آخرماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس در ۴۰ سالگی خود با جهانیسازی حمایت از فلسطین و آرمان آزادسازی قدس شریف در نقطه اوج و بلوغ قرار دارد و آحاد جوامع و ملتهای حقطلب و ظلم ستیز را با خود همراه کرده است و بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه بهویژه رژیم پلید حاکم بر آمریکا و پادوهای منطقهای آن را نگران کرده است.

وی تصریح کرد: روز قدس، روز مقاومت و مبارزه مستضعفین در برابر مستکبران عالم و در رأس آن آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی است و این روز شعلههای خشم این جهاد مقدس را روز به روز برافروختهتر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرده است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: روز قدس عزم مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرد