فرمانده سپاه ممسنی گفت: روز قدس شعله‌های خشم این جهاد مقدس را برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرده است. " />
کد خبر: 51222تاریخ انتشار : ۲۰:۴۸:۳۵ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

روز قدس عزم مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرد

روز قدس عزم مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرد

فرمانده سپاه ممسنی گفت: روز قدس شعله‌های خشم این جهاد مقدس را برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممسنی، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی همراه و همگام با اقشار مختلف مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان ممسنی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

در ابتدای این مراسم فرمانده سپاه ممسنی به عنوان سخنران اصلی درباره عظمت روز قدس و نابودی رژیم صهیونیستی و حماسه مردمی برای برگزاری روز قدس صحبت کرد.

امید نصیبی معامله نافرجام قرن را سند رسوایی مدعیان دموکراسی و حقوق ملتها دانست و گفت: اقدام انقلابی و حکیمانه امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه آخرماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس در ۴۰ سالگی خود با جهانیسازی حمایت از فلسطین و آرمان آزادسازی قدس شریف در نقطه اوج و بلوغ قرار دارد و آحاد جوامع و ملتهای حقطلب و ظلم ستیز را با خود همراه کرده است و بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه بهویژه رژیم پلید حاکم بر آمریکا و پادوهای منطقهای آن را نگران کرده است.

وی تصریح کرد: روز قدس، روز مقاومت و مبارزه مستضعفین در برابر مستکبران عالم و در رأس آن آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی است و این روز شعلههای خشم این جهاد مقدس را روز به روز برافروختهتر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرده است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: روز قدس عزم مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی را استوارتر کرد