کد خبر: 44560تاریخ انتشار : 11:37:37 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019

رقابت تیم فوتسال کودکان کار و تیم فوتسال جانبازان در شیراز

رقابت تیم فوتسال کودکان کار و تیم فوتسال جانبازان در شیراز

شیراز- تیم فوتسال جانبازان دفاع مقدس به دعوت اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز در یک بازی دوستانه به مصاف تیم فوتسال کودکان کار رفت.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز درگفت و گو با خبرنگار مهر، هدف از این رقابت را ایجاد انگیزه بیشتر در تیم فوتسال کودکان کار و ساخت الگوی مناسب برای آنها دانست.

یوسف آفرینی گفت: پیشتر این این الگوسازی را با تیم بسکتبال جانبازان قطع نخاع برای کودکان کار و خیابانی انجام دادیم و اکنون در خدمت تیم فوتبال جانبازان هستیم.

وی افزود: کودکان در جستجوی قهرمان خیالی خود هستند و اگر به آنها الگوی مناسبی ارائه نشود ممکن است در محیط های خشن و پر خطر محله های پر آسیب الگوهای نامناسبی در ذهن آن ها شکل گیرد و بهتر این است که در این راه پیشقدم شویم و الگوی مناسب را به این کودکان معرفی کنیم.

خبر جدید  شیرازی ها یاد قربانیان سیل را گرامی داشتند

وی با بیان اینکه جانبازان قهرمان، بهترین الگو برای کودکان هستند، عنوان کرد: تیم فوتسال کودکان کار از ۶ ماه پیش توسط اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز تشکیل شده و طی این مدت تمرینات خود را به طور جدی دنبال کرده اند.

آفرینی گفت: تیم فوتبال جانبازان شیراز از نامداران این رشته در سطح کشور هستند همچنین این تیم دارای چهره های مطرح و حرفه ای در سطح بین المللی است.

خبر جدید  استان فارس شاخص ایران در ثبت های جهانی است

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز ادامه داد: قهرمانی و ایثار درس امروز کودکان کار در این جلسه بود که توسط بهترین معلمان این عرصه یعنی جانبازان به آنها آموزش داده شد.

وی اضافه کرد: تحصیل و مهارت آموزی از برنامه های دیگر برای این کودکان است که در کنار ورزش و فعالیت های فرهنگی شرایط مناسبی را برای رشد این کودکان فراهم می کند.

خبر جدید  وضعیت استانداری فارس همچنان نامشخص است

در پایان این دیدار آفرینی از مفهوم ایثار و فداکاری با کودکان کار سخن گفت و از جانبازان خواست تا از خاطرات هشت سال دفاع مقدس با کودکان صحبت کنند و آنان را با مفاهیم ایثارگری و فداکاری آشنا کنند.

کد خبر ۴۵۵۲۵۸۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,