کد خبر: 194تاریخ انتشار : 8:26:27 - شنبه 4 نوامبر 2017

رتبه نخست استان فارس در پرداخت زکات

رتبه نخست استان فارس در پرداخت زکات

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: با پرداخت ۱۰ درصد سهیمه زکات کشور از سوی مردم، فارس رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است. شعار سال: محمد بذرافشان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۸ میلیارد و ۷۶۴ میلیون تومان زکات در فارس […]

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: با پرداخت ۱۰ درصد سهیمه زکات کشور از سوی مردم، فارس رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

شعار سالمحمد بذرافشان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۸ میلیارد و ۷۶۴ میلیون تومان زکات در فارس جمع‌آوری شده است.

خبر جدید  بازی های بومی محلی در بنارویه

وی با اشاره به اینکه در ۶ ماهه نخست سال جاری، مردم متدین و خیراندیش استان فارس بیش از چهار استان برخوردار کشور زکات پرداخت کرده‌اند، افزود: با پرداخت به‌موقع زکات در ۶ ماهه نخست امسال ۸۹ درصد از کل برنامه پیش‌بینی‌شده سال جاری محقق شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس با اشاره به رشد بیش از ۲۶۰ درصدی مشارکت مردم فارس در پرداخت زکات نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیان کرد: بخشی از مبلغ جمع‌آوری‌شده برای رفع نیازهای خانوارهای زیرپوشش در قالب کمک به تأمین مسکن، درمان، جهیزیه و تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند در همان شهر و محل جمع‌آوری هزینه می‌شود و بخش دیگری در پروژه‌های عام‌المنفعه با نیت زکات دهنده هزینه می‌شود.

خبر جدید  معاون اول رئیس جمهور سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز است

وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود روند جمع‌آوری زکات فطریه نیز در سال‌های آینده بیش از گذشته از سوی خیران و آحاد جامعه استمرار یابد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۱۲ آبان ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۰۸۱۱۰۰۱۳۱۶ ، www.farsnews.com

[ad_2]

Source link

خبر جدید  خارج کردن 150 تکه سنگ از کلیه یک بیمار توسط تیم جراحی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , ,