کد خبر: 51200تاریخ انتشار : ۱۹:۴۶:۵۷ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

رئیس کل دادگستری استان فارس: کیفرخواست قاتل امام جمعه کازرون هفته آینده صادر می‌شود / اجرای حکم در کوتاه‌ترین زمان

رئیس کل دادگستری استان فارس: کیفرخواست قاتل امام جمعه کازرون هفته آینده صادر می‌شود / اجرای حکم در کوتاه‌ترین زمان

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: تلاش می‌کنیم پس از تکمیل تحقیقات و طی شدن مراحل قانونی در هفته پیش‌رو کیفرخواست پرونده قاتل امام جمعه کازرون صادر شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس رئیس کل داد گستری استان فارس به نمایندگی از ریاست معظم قوه قضائیه با حضور در منزل شهید حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد خرسند امام جمعه فقید شهرستان کازرون ضمن ابراز همدردی با خانواده و منسوبین ایشان، فقدان این عالم وارسته را تسلیت گفت.

در این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب شیراز و جمعی از معاونین دادگستری فارس نیز حضور داشتند حجتالاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه مکارم اخلاقی ایشان بر همگان آشکار بود اظهار داشت: نائل آمدن ایشان به درجه رفیع شهادت در شب پر فیض قدر، گویای رستگاری و جایگاه ویژه ایشان نزد پروردگار متعال است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس همچنین حجتالاسلام والمسلمین خرسند را فردی سادهزیست، منصف و مردمدار توصیف کرد و افزود: ایشان هدفی جز خدمت به مردم نداشت و خداوند برای ایشان بهترین تقدیر یعنی شهادت در شب قدر را رقم زد اما همه ما از نعمت وجود نازنین ایشان بیبهره شدیم.

وی دربارهرسیدگی به پرونده تشکیل شده در این زمینهگفت: همانگونه که قاتل در کوتاهترین زمان پس از ارتکاب جنایت دستگیر شد، دستگاه قضایی استان نیز رسیدگی به پرونده مذکور را در دادسرای شهرستان کازرون با سرعت پیگیری میکند.

رئیس کل دادگستری استان فارس افزود: تلاش میکنیم پس از تکمیل تحقیقات و طی شدن مراحل قانونی در هفته پیشرو کیفرخواست صادر شود و پس از ارجاع پرونده به دادگاه صالح مجازات قانونی فرد مذکور را در کوتاهترین زمان اجرا کنیم.

انتهای پیام/ ش


منبع :: رئیس کل دادگستری استان فارس: کیفرخواست قاتل امام جمعه کازرون هفته آینده صادر می‌شود / اجرای حکم در کوتاه‌ترین زمان