کد خبر: 56954تاریخ انتشار : 9:09:10 - شنبه 11 جولای 2020

دیه فوت‌شدگان از کرونا در برنامه‌های دورهمی فسا بر عهده صاحب مجالس است

دیه فوت‌شدگان از کرونا در برنامه‌های دورهمی فسا بر عهده صاحب مجالس است

دکتر جلال کریمی گفت:با توجه به این تصمیم از این پس در صورت برگزاری هرگونه مجلس عروسی، ترحیم، تولد و … حتی به صورت خانگی در صورتی که فردی در جریان برگزاری این مراسم‌ها به کرونا مبتلا شود، تمام هزینه‌های درمان و عوارضی که در زمینه بیماری برای وی پیش می‌آید تا رسیدن به بهبودی کامل بر عهده صاحب مجلس است.

شعار سال:دکتر جلال کریمی اظهار داشت: با توجه به این تصمیم از این پس در صورت برگزاری هرگونه مجلس عروسی، ترحیم، تولد و … حتی به صورت خانگی در صورتی که فردی در جریان برگزاری این مراسم‌ها به کرونا مبتلا شود، تمام هزینه‌های درمان و عوارضی که در زمینه بیماری برای وی پیش می‌آید تا رسیدن به بهبودی کامل بر عهده صاحب مجلس است

خبر جدید  معضل مصوبات اشتغال/ ایجاد ۵٠٠ هزارشغل!

وی ادامه داد: افزون بر این، صاحبان مجالس عروسی و عزاداری در شهرستان فسا باید دیه فردی را که به دلیل شرکت در اینگونه مجالس به کرونا مبتلا شده و بر اثر این بیماری فوت کرده است، پرداخت کنند.

کریمی، با اشاره به تشدید بحران کرونا در شهرستان فسا، برای قطع زنجیره انسانی انتقال این ویروس بر موضوع خودداری شهروندان از برگزاری مراسم جمعی و دورهمی تاکید کرد.

خبر جدید  حذف پلاستیک از زندگی مردم نیاز به جایگزین دارد

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده تا ظهر امروز (هفتم تیرماه ۹۹) تاکنون ۲۲۰ هزار و ۱۸۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۲۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۰ هزار و ۳۶۴ نفر رسیده است.

خبر جدید  علت حادثه سیل شیراز فراتر از خطای انسانی است

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار ۷ تیر    ۹۹، کد خبر: ۸۳۸۳۵۴۳۲،www.irna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,