کد خبر: 50876تاریخ انتشار : 11:37:42 - سه‌شنبه 21 مه 2019

دعوت از افراد بالای ۳۰ سال برای ثبت اطلاعات در سامانه خوداظهاری بسیج ملی کنترل فشارخون

دعوت از افراد بالای ۳۰ سال برای ثبت اطلاعات در سامانه خوداظهاری بسیج ملی کنترل فشارخون

ایلنا: رئیس کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشارخون در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از افراد بالای ۳۰ سال در استان فارس دعوت کرد تا با ثبت اطلاعات مربوط…

رئیس کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشارخون در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از افراد بالای ۳۰ سال در استان فارس دعوت کرد تا با ثبت اطلاعات مربوط به فشارخون خود در سامانه خوداظهاری این بسیج ملی، زمینه پیگیری کارشناسان سلامت برای ارائه مراقبت های تکمیلی را فراهم سازند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر روح الله حسینی با اشاره به آغاز مرحله اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشارخون در استان فارس، همگام با سراسر کشور، گفت: یکی از بخش های پیش بینی شده برای این بسیج ملی، ثبت آنلاین اطلاعات افراد گروه هدف، در سامانه خوداظهاری است.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در این اقدام ملی می توانند به نشانی اینترنتیwww.salamat.gov.irمراجعه کرده و ضمن ارائه کدملی خود، اطلاعاتی نظیر میزان فشارخون و سابقه خانوادگی این بیماری را ثبت کنند.

حسینی ادامه داد: با ثبت اطلاعات در این سامانه، وضعیت سلامت هر فرد به او نمایش داده می شود و از سویی دیگر، کارشناسان سلامت می توانند با دسترسی به این اطلاعات، افراد در معرض خطر ابتلا به پرفشاری خون را تحت مراقبت و پیگیری لازم قرار دهند.


منبع :: دعوت از افراد بالای ۳۰ سال برای ثبت اطلاعات در سامانه خوداظهاری بسیج ملی کنترل فشارخون

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف بیش از ۱۰۰۰ کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیربهداشتی در شیراز