کد خبر: 848تاریخ انتشار : 15:17:00 - شنبه 30 دسامبر 2017

دشمن به دنبال استفاده از تجمعات مطالبه گرایانه مردم به‌ عنوان چالش علیه نظام است

دشمن به دنبال استفاده از تجمعات مطالبه گرایانه مردم به‌ عنوان چالش علیه نظام است

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌محمد نائینی، صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در بندرعباس، اظهار کرد: امروز یادآور یکی از خاطرات شیرین انقلاب اسلامی، روز احیا تفکر انقلابی، روز تفکر و بصیرت، روز عاشورایی ایران و روز وحدت ملی است. وی ادامه داد: ملت ایران هر زمان که احساس خطر کرده‌اند و جایگاه‌های […]

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌محمد نائینی، صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در بندرعباس، اظهار کرد: امروز یادآور یکی از خاطرات شیرین انقلاب اسلامی، روز احیا تفکر انقلابی، روز تفکر و بصیرت، روز عاشورایی ایران و روز وحدت ملی است.

وی ادامه داد: ملت ایران هر زمان که احساس خطر کرده‌اند و جایگاه‌های اصلی انقلاب و هنجارهای انقلاب و ولایت و عاشورایی مردم را در خطر دیده‌اند به میدان آمده‌اند.

نائینی افزود: تمام رسانه‌های غربی در آن سال به موضوع حماسه ۹ دی پرداختند و جمعیتی که در مراسم حضور یافته بودند را با تعداد مراسم تشییع امام خمینی (ره) مثال زدند و همه مردم در ۹ دی‌ماه با همه ظرفیت به مقابله با فتنه پرداختند.

وی تصریح کرد: در طول انقلاب خطرات زیادی به‌مانند جنگ، کودتا، فشارهای اقتصادی و … به جمهوری اسلامی تحمیل‌شده است ولی خطرناک‌ترین آن فتنه‌ای بود که در سال ۸۸ اتفاق افتاد و با بهانه تقلب در انتخابات آغاز شد که موضوع در ادامه تنها جدال دو فرقه در انتخابات نبود.

فتنه ۸۸ آن‌چنان خطرناک بود که آمریکایی‌ها با تمام توان خود به آن پرداختند 

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی اضافه کرد: فتنه ۸۸ آن‌چنان خطرناک بود که آمریکایی‌ها با تمام توان خود به آن پرداختند و به دنبال نابودی انقلاب اسلامی بودند و آمریکایی‌ها خود به این موضوع اعتراف کردند.

خبر جدید  وضعیت واحدهای تولیدی فارس و شیراز نگران کننده است

وی ابراز کرد: ملت ایران با هوشمندی و بصیرت در ۹ دی ۸۸ به میدان آمدند که پیام این روز جهانی بود و به دنیا گفت امکان فروپاشی نظام اسلامی ایران وجود ندارد.

نائینی عنوان کرد: حرکت مردم در ۹ دی‌ماه ۸۸ توطئه خطرناکی را در هم شکست و همه گروه‌ها و مردم با هر سلیقه سیاسی و حتی افرادی که به نتیجه انتخابات معترض بودند را به صحنه کشاند.

وی تأکید کرد: مردم با تشخیص خود در این روزبه میدان آمدند و نمایش پیوند مردم با انقلاب اسلامی و خط رهبری به نمایش گذاشته شد و چهره همه خواص برای مردم روشن شد و پیام‌های فراوانی را در برداشت.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی با بیان اینکه بصیرت شناخت خطوط و لایه‌های فتنه و شناخت عقبه و پشت‌صحنه فتنه است، تصریح کرد: افرادی هستند که به طراحی فتنه در مراحل مختلف پرداختند و افرادی موجه نیز هستند و قدرت خود را از همین نظام گرفته‌اند و بر مردم تأثیرگذاری دارند که امروز نیز در بخش‌هایی از کشور ما متأسفانه حضور دارند.

قرارگاه اصلی فتنه و جنگ نرم آمریکا و انگلیس هستند

وی اضافه کرد: قرارگاه اصلی فتنه و جنگ نرم آمریکا و انگلیس هستند که با حجم سنگینی از سرمایه برنامه‌ریزی می‌کنند.

خبر جدید  درخشش نماینده اقلید در رقابت‌های فوتسال دسته دو کشور

نائینی عنوان کرد: به صحنه کلی کشور نگاه کنید و ببینید چه کسانی از مطالبات اقتصادی و سیاسی کشور استفاده می‌برند و چه کسانی برای رسانه‌های خارج تصویر نادرست از نظام ارائه می‌کنند و به تفرقه‌افکنی و دوقطبی کردن کشور دامن می‌زنند.

وی اضافه کرد: نخبگان و کارگزاران توانا و دنیاطلب را از هم تشخیص دهیم و افراد خودمحور که به دنبال هویت برای خود هستند را نیز تشخیص دهیم، دنیاخواهی ربطی به سیاست ندارد و بصیرت تشخیص چنین بازیگرانی است.

این مقام مسئول بیان کرد: ۹ دی ثبات را به ارمغان آورد و اگر این حماسه‌آفرینی نبود بی‌ثباتی در کشور بدتر از لبنان و سوریه بود.

نائینی ابراز کرد: بسیج مردمی در عراق و سوریه یک نیروی قدرتمند به شمار می‌رود و به برکت بصیرت مردم جمهوری اسلامی با داعش برخورد جدی کرد و به‌طورقطع مبارزه جدی‌تری با صهیونیسم ادامه دارد.

قدرت جمهوری اسلامی در منطقه مثال‌زدنی و تأثیرگذار است

وی افزود: منطقه ما منتظر گروه‌های جهادی جدید است و قدرت جمهوری اسلامی در منطقه مثال‌زدنی و تأثیرگذار است.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی خاطرنشان کرد: مراکز مطالعاتی مختلفی در آمریکا در خصوص ایران فعال هستند که به سیاستمداران آمریکایی دیکته می‌کنند و هدف آن‌ها رصد وضعیت کشورمان است و با بهره‌گیری از نارضایتی‌های اجتماعی به دنبال چالش آفرینی هستند.

خبر جدید  زلزله 3.9 دهم ریشتری کازرون را لرزاند

وی ادامه داد: دشمن به دنبال این است از تجمعات مطالبه گرایانه مردم به‌عنوان چالش علیه نظام بهره گیرد و مسئولان باید توجه کنند؛ مردم باید بدانند هر پرچمی به دور از راه امام خمینی (ره) باشد، پرچم آمریکایی است و باید مراقب باشیم افراد از سوابق خودشان و رأی بالای مردم سو استفاده نکنند.

نائینی افزود: روزشمار انقلاب رو به روی ما است و سال آینده چهلمین سال ظهور انقلاب اسلامی است که تلخی‌ها و شیرینی‌ها، پیشرفت‌ها و در برخی جاها نیز ناکارآمدی‌هایی را به خود دیده است.

اجازه ندهید موفقیت‌های نظام را کم جلوه دهند

وی تصریح کرد: اجازه ندهید موفقیت‌های نظام را کم جلوه دهند و اجازه التهاب در جامعه را ندهید و این مردم هر جا نیاز بوده درصحنه حضور پیداکرده‌اند و سرمایه‌های نظام مردم هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: امروز سرویس‌های اطلاعاتی صهیونیسم با همه ظرفیت خود به دنبال چالش آفرینی از اعتراضات مردم هستند و دولتمردان نباید مردم را به مسائل حاشیه‌ای بکشانند.

وی در پایان گفت: تجلی اراده الهی همیشه متوجه این نظام بوده و فتنه‌های جدید را هرچه بزرگ‌تر هم باشند در هم می‌شکند.

0/5 (0 نقد و بررسی)